"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی
موقعیت شما: موعود»مطالعات فرهنگی»دین»یهودیّت»"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی

"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی

سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۲
امتیاز این گزینه
(21 آرا)

جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

 

در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد.

یهودیان که در سراسر ایران، نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌كردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر كند، البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: "مردخای" که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند.

یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.

 

استر، دخترک یهودی که با پنهان کردن هویت یهودی اش، به دربار خشایارشاه راه یافت و مقدمات کشتار ایرانیان را فراهم کرد

فاحشه‌گری حلال در یهودیت
در سال ۲۰۱۰ یک خاخام یهودی در اسرائیل با اشاره به واقعه پوریم و استر، اعلام کرد جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر گونه عمل جنسی با دشمنان برای انجام ماموریت خود هستند؛ همانگونه که استر هویت یهودی خود را پنهان کرد و با یک دشمن ایرانی یعنی اخشورش (خشایارشاه) ازدواج کرد و با این کار ملت یهود را نجات داد.


این مورد یکی از موفق ترین عملیات نفوذ زنان جاسوس یهودی در میان مقامات کشورهای دیگر به شمار می رود که با استفاده از زیبایی ظاهر و به خدمت گرفتن جذابیت های جنسی، توطئه های قوم یهود را اجرا کردند و می کنند.

شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او یهودی است و یا پسرعموی «مردخای» رهبر مذهبی یهودیان ایران است. اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر اعظمی به زیر کشیده و بر دار می‌كند و به همراه ۱۰ پسرش به مرگ محکوم می‌کند.

 

ضیافت شام استر برای هامان در حضور خشایارشاه

در این ضیافت استر خواستار مجازات هامان بدلیل دشمنی با یهودیان شد

نقاش: ژان ویکتور (قرن 17)

یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته آنان در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه كرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند. یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77  هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است.

از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند.

عید پوریم 2012
تل آویو  - بیت المقدس

اما در سرزمین های اشغالی، پوریم رنگ و بوی دیگری دارد که در ادامه و به تفصیل به آن پرداخته خواهد شد.

واقعه تاریخی؛ هولوکاست ایرانیان به دست یهودیان
در زمان خشایارشاه، یهودیان جزء اقلیت های مذهبی ایران بودند و همواره سعی در نفوذ در دربار شاه ایران داشتند. هامان صدراعظم خشایارشاه بدلیل نافرمانی یهودیان از دستورات و قوانین پادشاهی، از عدم پرداخت مالیات و سرپیچی از فرمان پادشاه این قوم ابراز نگرانی می کند و پادشاه را در جریان توطئه های یهودیان قرار می دهد و  از پادشاه می خواهد تا پیش از آنکه این قوم علیه تاج و تخت شاه اقدامی کنند، با توطئه این قوم مقابله کند.

مردخای رهبر یهودیان آن زمان ایران سرانجام با دسیسه های فراوان و فرستادن یکی از دختران یهودی به دربار، او را جانشین شهبانوی ایران که به جرم سرپیچی از دستور گستاخانه خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی های خود برای حاضرین در دربار شاه برکنار شده بود، می کند.

با ورود "استر" دخترک جوان زیباروی یهودی به دربار، مردخای به راحتی نقشه های شوم خود را بوسیله استر و اغوای شاه ایران اجرا می کند. هامان نیز شاه را از توطئه مردخای آگاه می سازد و پادشاه دستور بر دار کردن مردخای را صادر می کند. اما استر که به شدت بر روی شاه سست عنصر تسلط یافته بود، با خائن جلوه دادن هامان و اینکه وی توطئه کشتن شاه را در سر دارد، هامان را بر دار می کنند.

 

وشتی، شهبانوی ایرانی
وشتی از دستور خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی هایش برای مهمانان شاه خودداری کرد و به دست جلاد شاه کشته شد

توطئه استر و مردخای با کشتن هامان پایان نمی پذیرد و  آنها حکم قتل هر 10 پسر هامان را نیز از پادشاه ایران می گیرند و در قدم بعدی 10 پسر هامان نیز کشته می شوند.

اوج دشمنی یهودیان با ایرانیان پس از کشتن هامان و 10 پسرش آنجا بیشتر آشکار می شود که استر و مردخای با کشته شدن پسران هامان نیز راضی نشده و اجساد آن ها را در شهر بر دار می کنند تا میان ایرانیان رعب و وحشت ایجاد کرده و ناگفته سرنوشت دشمنان و مخالفان یهودیان را به نمایش بگذارند.

هامان به جز این 10 پسر، یک فرزند دختر نیز داشت که پیش از کشته شدن، خود کشی می کند.

کشتار نیمی از جمعیت ایران

پس از کشتن هامان، یهودیان مهاجر ساکن در ایران که اینک در دربار نیز راه یافته بودند، به هجوم به شهرهای ایران، دست به قتل عام گسترده ایرانیان می زنند. در 127 استان ایران آن زمان، طی دو روز بیش از 77 هزار ایرانی - و به روایتی دیگر 500 هزار نفر - کشته می شوند.
در کتب مربوط به یهودیان از جمله کتاب استر، یهودیان به کشتار 80 هزار ایرانی اعتراف می کنند اما محققان مستقل این رقم را تا 500 هزار نفر ذکر کرده اند.
در آن زمان ایران نزدیک به 800 هزار نفر جمعیت داشته و با احتساب 500 هزار نفر، بیش از نیمی از جمعیت آن روز ایران به دست یهودیان قتل عام می شوند

یهودیان با حمله به خانه های ایرانیان، مردان، زنان و کودکان را به قتل رسانده و بنا بر برخی از متون موجود اموال آن ها را نیز غارت می کنند. اما یهودیان در متون خود تنها به قتل عام ایرانیان اعتراف کرده و هرگونه غارت اموال آنان را تکذیب می کنند و آن را از افتخارات خود می دانند...!!

آیا پوریم با سیزده فروردین ایرانیان ارتباط دارد؟
گفته می شود این کشتار در روزهای 13 و 14 ماه آدار اولین ماه سال جدید انجام می شود و روز دوم کشتار به اصرار استر به خشایارشاه برای از بین بردن دشمنان قوم یهود ادامه پیدا می کند. براساس متون تاریخی، نحسی روز 13 فروردین در میان ایرانیان و بیرون رفتن مردم از خانه ها ریشه در کشتار تاریخی ایرانیان داشته است.

پس از این قتل عام ایرانیان، یهودیان جشن و پایکوبی بر پا کرده و به شکرانه غلبه بر ایرانیان و ریختن خون دشمنان قوم یهود، آن را عید اعلام کرده و روزه می گیرند. مردخای از آن زمان به پیامبر این قوم و استر - دخترک فاسد یهودی که با تکیه بر این حربه به دربار شاه راه یافته بود - نیز به شخصیتی مقدس که مورد لطف خداوند است تبدیل می شوند. استر پس از آن کتابی می نویسد که تمام این وقایع را لطف و رحمت الهی و با اراده خداوندی توصیف می کند. این کتاب اکنون به کتاب مقدس یهودیان تبدیل شده است.

مقبره استر و مردخای یهودی در همدان

پوریم به معنای قرعه بوده و به اعتقاد یهودیان، این سرنوشت و تقدیر الهی بوده است و "قرعه" ای از جانب پروردگار برای لطف به قوم برگزیده یهود و نابودی دشمنان آن ها.

پوریم؛ عید یهودیان سراسر جهان
متاسفانه برخی از این تصاویر که در ادامه نیز آمده است مربوط به جشن ایرانیان یهودی در آمریکا می باشد.

پوریم از جمله اعیاد مهم یهودیان در سراسر جهان است. از سرزمین های اشغالی تا آمریکا و حتی یهودیان داخل ایران، به شیوه های مختلفی در این دو روز جشن می گیرند.

اوج این جشن ها در اسرائیل است. جایی که صهیونیست سرمست از کشتار ایرانیان، تا حد جنون شراب نوشیده و بد مستی یکی از سنت های مرسوم آنان در این روز است.

خاخام های یهودی نیز در این جشن ها مراسم ویژه ای برگزار می کنند. خاخام های صهیونیست با برگزاری جشنی، در نوشیدن شراب و رقص و پایکوبی با یکدیگر رقابت می کنند. معمولا  افراط در نوشیدن شراب در این روز به حدی است که قادر به راه رفتن نبوده و در خیابان های تل آویو و دیگر اراضی اشغالی، بیهوش و بی رمق به زمین می خورند.

درر آموزه های تلمود یهودیان در یکی از بخش ها به صراحت به نوشیدن شراب تا حد سرمستی توصیه شده است:

"در روز پوریم هر فرد - یهودی - مکلف است به حدی - شراب - بنوشد که تفاوت میان "نفرین بر هامان" و "درود بر مردخای" را تشخیص ندهد."

از دیگر مراسمی که در عید پوریم اجرا می شود، رژه زامبی ها در اسرائیل است. در این رژه صهیونیست ها با گریم خود به شکل زامبی ها - آدم خوارها - اعضای مصنوعی از بدن انسان را به نشان خونخواهی و کشتار ایرانیان بر دهان می گیرند.

برخی از تصاویر این مراسم که قابل انتشار است در ادامه است.

نوشیدن خون یا نوشیدنی به رنگ خون به عنوان نمادی از خونخواهی و خونخواری یهودیان نسبت به ایرانیان از جمله رسوم یهودیان در این روز است

 

پوریم در لس آنجلس؛ پایکوبی ایرانیان به افتخار هولوکاست هموطنانشان

متاسفانه ایرانیان پیرو دین یهود نیز بدون توجه به ریشه تاریخی این واقعه و کشتار ایرانیان و اینکه زنده نگاه داشتن آن تا کنون بیش از هرچیز توهین به ایرانیان بوده، این روز را در نقاط مختلف جهان جشن می گیرند.

کنیسه "نصح"، کنیسه ایرانیان یهودی مقیم آمریکاست که جمعیتی حدود 20 هزار نفری در لس آنجلس را تشکیل می دهند. کنیسه نصح از جمله مکان هاییست که در عید پوریم، جشن برپا کرده و ایرانیان با جمع شدن در این کنیسه، با پختن شیرینی، غذا، تهیه شراب و هدیه دادن به هم، کشتار ایرانیان باستان را به شادی می نشینند.

هامان سوزان" و شیرینی "گوش هامان"؛ نمادهای درنده خویی قوم یهود


از دیگر مراسمی که یهودیان در این روز برگزار می کنند، مراسم "هامان سوزان" است. آن ها هامان - و ده پسرش - را نماد دشمنان قوم یهود دانسته و بطور سمبلیک در مراسمی، نمادی و یادبودی از هامان، وزیر الوزاری خشایارشاه را در آتش می سوزانند.

همچنین یهودیان با پختن شیرینی به نام "گوش هامان"، بر دار کردن وزیر ایرانی را جشن می گیرند.

 

خمیر این شرینی سه گوش از بذر خشخاش است و میان این شیرینی با آلو یا مربا پر شده است. این شیرینی بیشتر توسط یهودیان اشکنازی درست می شود، البته تعدادی از کلیمیان ایران هم به این شرینی علاقه مند هستند. اسم این شرینی گوش هامان است. یهودیان در جشن قتل عام ایرانیان، این شرینی ها را می خورند و همراه خوردن این شرینی شعری اهانت آمیز نسبت به ایرانیان و وزیرالوزاری ایرانی خوانده می شود.

پوریم در ایران
در داخل ایران نیز، اقلیت های یهودی که همواره مورد لطف و میزبانی ایران بوده اند، در این روز روزه گرفته و با پختن غذا و خیرات و برگزاری محدود جشن، عید پوریم را جشن می گیرند.
مقبره استر و مردخای در همدان از جمله مکان هاییست که یهودیان آن را عبادتگاه و زیارتگاه خوانده و مدت ها جشن های خود را در آن برگزار می کردند که با اعتراض مردم به اهانت آمیز بودن این جشن ها برای ایرانیان و برگزاری تجمعاتی در برابر مقبره استر و مردخای، همراه بوده است.

مقبره استر و مردخای، به ادعای یهودیان، پس از غصب مسجد الاقصی، دومین مکان مقدس این قوم به شمار می رود.

نتانیاهو مردم ایران را به پوریمی دوباره وعده داد

اما به جز مقدس بودن این روز برای یهودیان، با ظهور پدیده منحوس صهیونیسم، پوریم وجهی سیاسی نیز به خود گرفته و سران رژیم صهیونیستی گاه با اشاراتی به آن واقعه، تلویحا ایران و ایرانیان را به تکرار کشتاری مشابه تهدید می کنند.

روزهای پایانی سال 1390 اتفاقی جالب در عرصه سیاست رخ داد. در 7 مارس، نتانیاهو در دیدار با اوباما نسخه‌ای از کتاب اِستِر (Esther) را به او هدیه داد.  کتاب استر (מגילת אסתר) یکی از بخش‌های عهد عتیق یا همان تورات است و از دیدگاه تاریخی این هدیه بسیار پرمعناست.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام اسرائیلی نقل می‌کند: نتانیاهو به باراک اوباما گفته است: «آن‌ها (ایرانی‌ها)، آن زمان هم می‌خواستند ما را نابود کنند.» یکی از قسمت‌های این کتاب می‌گوید: «... و یهودیان تمام دشمنان را با تیغ شمشیر و کشتار و نابودی درهم کوبیدند و آنچه را انجام دادند که دشمنان‌شان با آنان می‌کردند.» به گزارش رویترز، نتانیاهو با این هدیه، تلویحاً ایران را به نازی ها تشبیه نموده که طی مدعی هستند در جنگ جهانی دوم 6 میلیون یهودی را کشته اند.

2500 سال تهدید و کشتار؛ رمز پوریم

بسیاری از اعمال و سیاست های صهیونیست ها پس از 2500 سال از واقعه پوریم، همچنان حاوی نمادهایی از این کشتار بوده و یادآور روزی است که از هر 11 ایرانی، یک نفر به دست قوم یهود کشته می شود.

تهدیدهای مقامات اسرائیل، اهدای کتاب استر به اوباما در هنگام مذاکره در مورد ایران، تهدید به حمله به ایران به بهانه اینکه ایران قصد دستیابی به سلاح کشتار جمعی و نابودی اسرائیل را دارد و این توهم که کشورهای اسلامی تلاش می کنند با دستیابی به سلاح کشتار جمعی یهودیان را نابود کنند...اینها همگی یادآور توطئه های مردخای و زمزمه های استر با خشایارشاه در مورد ایرانیان و دشمنان آن زمان یهودیان بود که در نهایت به هولوکاست ده ها هزار نفری تبدیل شد.

مقایسه رفتار یهودیان با هولوکاستی که خود رقم زده اند و استفاده از هولوکاستی جعلی که مدعی هستند 6 میلیون یهودی طی دو سال کشته شده اند، نمایانگر اوج فتنه گری و پلیدی صهیونیست ها در رسیدن به اهداف شومشان در تسلط بر جهان است. آن جا که اجازه سخن گفتن درباره یکی داده نمی شود و دیگری به عنوان عیدی مقدس بزرگ داشته می شود؛ و هر دو در راستای هدفی بزرگتر است.

و همچنان سکوت ایرانیان و مقامات ایرانی، برگزاری جشن های پوریم - حتی در ایران - و رقص و پایکوبی صهیونیست ها بر خون ایرانیان ادامه دارد. هولوکاستی حقیقی که در سایه هیاهوی هولوکاست ساختگی صهیونیست ها نه تنها نادیده گرفته شده، بلکه به شکرانه این کشتار، هرساله جشن برپا می شود و تهدید ها تکرار می شوند.

منابع و مآخذ:

http://www.nessah.org/index.shtml

http://www.iranjewish.com/Essay/Essay_37_poorim.htm
http://www.herealittletherealittle.net/index.cfm?page_name=Bible-Code-Ten-Sons-Haman

http://hezare3.com/cgi-bin/mt/mt-search.cgi?blog_id=1&tag=esther&limit=20

http://www.csmonitor.com/World/Backchannels/2012/0307/Netanyahu-gives-Obama-the-Book-of-Esther.-Biblical-parable-for-nuclear-Iran
http://www.reuters.com/article/2012/03/06/us-usa-israel-gift-idUSTRE82500O20120306

http://www.haaretz.com/jewish-world/israeli-rabbi-honey-pot-sex-is-kosher-for-female-mossad-agents-1.317288


http://www.rajanews.com/detail.asp?id=120385


http://www.tabletmag.com/jewish-news-and-politics/63673/persian-gulf
http://www.iranjewish.com/essay/Essay82.htm

http://yahadut.persianblog.ir/post/51

http://www.chabad.org/holidays/purim/article_cdo/aid/2814/jewish/The-Purim-Drunk.htm

http://www.britannica.com/EBchecked/topic/483999/Purim

http://photoblog.nbcnews.com/_news/2011/03/18/6293692-jewish-holiday-of-purim-is-celebrated-in-israel?lite

http://www.biblegateway.com/passage/?search=Esther+8&version=NASB

http://www.biblegateway.com/passage/?search=Esther+9&version=NASB

http://www.08.net/08event/EventDetail.aspx?eid=a1fe18d5-5efe-4398-9069-2dd1ba369884http://www.fardanews.com/fa/news/48142/%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D9%BE%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%98%D8%AF%DB%8C-%D8%BA%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86http://www.upi.com/News_Photos/gallery/Purim_Celebrations_in_Jerusalem/1646

http://sultanknish.blogspot.de/2012/03/ages-of-purim.html


14 نظر

 • لینک نظر ایران دوست شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۷ نوشته شده توسط ایران دوست

  به نام خدا - یهود استاد حیله گری و دروغ بافی است ، هامان مثل هر میهن پرستی مخالف سلطه ربا خواران و قماربازان یهودی بر سرزمین اهورامزدا بوده که شوربختانه با توطئه پیشدستانه یک جاسوسه روسپی که قاپ خشایارشاه را ربوده بوده کله پا می شود تا یهود برای سیطره بر ایران هیچ مزاحمی نداشته باشد !! هامان و 77000 یا 500000 ایرانی مقتول به امر مردخای یهودی هم درست همانند توطئه بابیها و بهایی ها بر ضد امثال امیر کبیر و شیخ فضل الله نوری و دهها هزار ایرانی که در مسلخ شکنجه گاه شاه خائن کشته شدند شهید مصاف حق و باطل اند .، خدا شر یهود را از سر عالم کوتاه کناد . انشاءالله

 • لینک نظر مهدی دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۱ نوشته شده توسط مهدی

  عزیزان- اگر به درست و به دور از احساس به تاریخ مراجعه کنید خواهید فهمید که اصلا کوروشی در کار نبوده- طبق گفته های ائمه عید نوروز حرامه و سیزده بدر بدتر تز اون-- لطفا درست و با منطق و دور از احساس تحقیق کنید

 • لینک نظر یک آریایی يكشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۶ نوشته شده توسط یک آریایی

  باعرض سلام
  و ضمن تشکر برای دادن این اطلاعات و آگاهی خواستم به ( بنده خدا ) یه پاسخ بدم : بنده یک استاد دانشگاه در رشته ی ادبیات هستم و خواستم بگم با این حرفتون مخالفم که مقبره ی این دو رو تخریب کنیم .
  من با تخریب قبر رضاشاه هم مخالف بودم واون رو یک جهالت میدونم البته بی احترامی نباشه ولی بالاخره اون یک اثر از دوره ی حکومت قبلیه شاید الان نه ولی میتونه در آینده یک اثر باستانی بشه حالا کاری نداریم که بی لیاقت و عروسک خیمه شب بازی امریکا بوده ولی به هر حال ... امیدوارم از این جور مطالب بیشتر انتشار بشه که حداقل خودمون خودمون ایرانی ها مطلع بشیم..در ضمن سیزده بدر زیاد با این مطلب آمیخته نیست فلسفه ای دیگر دارد...با سپاس

 • لینک نظر سحر يكشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۸ نوشته شده توسط سحر

  با سلام چرا با توجه به ارتباط تاريخي ما با يهوديان ( از زمان كوروش كبير تا كنون ) ما چيزي از اين دست مسايل را در تقويم خود نداريم ؟
  مثلاتاريخ تولد كوروش يا ازاد سازي بابل توسط وي يا ...

 • لینک نظر علی جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۴۵ نوشته شده توسط علی

  مرگ مرگ مرگ بر اسراییل.
  مطلب جالبی بود.خدا یار و یاورتون.

 • لینک نظر بنده خدا جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۹ نوشته شده توسط بنده خدا

  با سلام
  بالاخره پس از مدتها برگی از تاریخی که وجود دارد اما گفته نمیشود واگویه شد هر چند در ابعاد کم ولی باز خوب است
  حال چرا همانطور که قبر رضا شاه خائن در حرم عبدالعظیم حسنی علیرغم ساخت ضد نفوذ بودنش تخریب شد چرا تا کنون به قبر این دو جنایتکار اشاره و عملی صورت نگرفته است بلکه یهودیان به آنجا آمده و عبادت میکنند و در خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز این اتفاق میافتد بسی جای تعجب،نگرانی،وحقارت است.
  مگر نه اینکه رسول الله ص دستور تخریب مسجد ساخته دست یهودیان را داد
  آیا ترسی وجود دارد؟
  اذا جاء نصرالله و الفتح

 • لینک نظر امیر جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۱۴ نوشته شده توسط امیر

  مرگ براسرائیل...........

 • لینک نظر علی جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۳۳ نوشته شده توسط علی

  ببخشیدا، این مطالب تا حالا زیر کدوم لحاف بودن؟؟؟
  قبلاز انقلاب رو بی خیال، اما تواین 34 سال تازه فهمیدن که روز 13 فروردین دلیل جشن ایرانیها اینه که خشایارشا اینجوری بوده و یهودیا اینطوری کردن؟؟؟ به نظر من مسخره است، و احمق فرض شدیم.
  وهر چی که یهودیا اینطوری و اونطوری باشن، روش خوبی رو برای تخریب گذشته این مردم در پیش نگرفتین.
  شاید یهودی ها(اونم نه همشون) حتی آدمای بدی باشن ، اما چه ربطی به سیزده بدر داره؟؟ هر چی که هست ، باید بصورت علمی-تاریخی و رسما ثابت بشه، نه با 4 تا مقاله اینترنتی.

 • لینک نظر ghasedak چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۱ نوشته شده توسط ghasedak

  خدا لعنتشون کنه.
  انشاالله امام زمانمون زودتر ظهور کنن تا دشمنان اسلام رو نابود کنن.
  تعجیل در فرج مولامون 5 صلوات

 • لینک نظر بابارحیم چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۲ نوشته شده توسط بابارحیم

  بله... این چنین یهود با ایرانی دشمنی دارد. اگر مسئولان و کسانی که برای آینده این کشور نگران هستند کمی از این جریانات را بدون هیچ کم وافزایشی مطرح کنند دیگر برای هیچ کس سوال نمی شود که چرا مرگ بر اسراییل........

 • لینک نظر ام جی چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۳ نوشته شده توسط ام جی

  آفرین بر این تابو شکنی و روشنگری...

  انتظاز این چنین مطلبی رو برای 20 سال بعد میکشیدم... خدارو شکر که خیلی های دیگری هم میدونستند داستان چیه... این 1 هزارم تاریخ واقعی ماست که از زیر لحاف بیرون اومده...

 • لینک نظر مهدی چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۲ نوشته شده توسط مهدی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  اللهم عجل لولیک الفرج
  مرگ بر اسرائیل
  مرگ بر ضد اسلام

 • لینک نظر احسانی سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴ نوشته شده توسط احسانی

  کاش میشد به این مطلب هزاران امتیاز داد

 • لینک نظر عاشق یار سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۳۷ نوشته شده توسط عاشق یار

  اللهم اشف امی بالفرج

  خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است. دیدم که فاطمه نیست.

  خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست.

  خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست.

  خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست.

  نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست.

  «فاطمه، فاطمه است»
  یازهرا

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی