مراسم عجیب ماسونی رژه 22 مومیایی در قاهره
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار آخرالزمان»مراسم عجیب ماسونی رژه 22 مومیایی در قاهره

مراسم عجیب ماسونی رژه 22 مومیایی در قاهره

يكشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳
امتیاز این گزینه
(1 رای)

اجساد مومیایی پادشاهان باستانی از جمله رامسس دوم و Hatshepsut{از معدود فرعون‌های زن شناخته شده تاریخ} در مراسمی باشکوه داخل کپسول‌های مخصوص و سوار بر خودروهای شبیه قایق‌های باستانی ویژه حمل اجساد باستانی، از موزه مصر به موزه جدید ملی تمدن مصر منتقل شد.
تعداد ۲۲ مومیایی با تعداد ۲۲ حرف حروف الفبای عبرانی منطبق است و زمان مراسم هم تقریبا هم زمان بوده با شب آخر عید پسح یهودیان (عید گذر از مصر به فلسطین)  سرمایه گذار پروژه ساخت موزه جدید هم ظاهرا اماراتی ها بودند. 

 

با توجه به نمادپردازی های بسیار قوی در این مراسم و استفاده از ۲۲ تابوت که متعلق به فراعنه و ملکه های مصری بود. (۱۸ تابوت مذکر و ۴ مونث) و این عدد ۲۲ منطبق با ۲۲ حرف حروف الفبای عبرانی است. ضمن اینکه امروز 22 ماه نیسان سال 5781 عبرانی است. یعنی دیشب، شب 22 نیسان بوده است. همچنین زمان مراسم دیشب هم زمان با شب آخرین روز عید پسح یهودیان (عید رهایی و گذر از مصر به سوی فلسطین) بوده است و شکل و شمایل جشن اگر کلیپ هایش را ملاحظه نموده باشید شبیه نوعی جشن شیطانی و آیینی بوده است و ژنرال السیسی رئیس جمهور مصر که مورد حمایت دول غربی است خود به استقبال مومیایی ها آمد. این به استقبال مومیایی ها آمدن شبیه به جشن اکیتو بابلی است که شاه به استقبال پیکر خدایان می آمده است. در مصر باستان نیز مراسمی تقریبا مشابه‌ با اکیتوی بابلی وجود داشته و در آن پیکره آمون را در شهر می گرداندند اما زمانش ظاهرا منطبق با مراسم دیشب نیست. البته اگر فروردین را ابتدای سال مصری در نظر بگیریم پانزدهم ماه اول در مصر بزرگداشت ایزد آمون است. اما در مورد تقویم مصری آنچه می دانیم این است که شروع سال مصریان باستان حداقل در دوره های متاخر منطبق بر فروردین نبوده است. بنابراین احتمالا فرضیه جشن برای آمون به نظر مردود می آید.
بعید می دانم به موازات این مراسم ظاهری شب پانزدهم فروردین در این شب ها بعضی مجامع مخفی به مرکزیت مصر، مراسم های خاص شیطانی نداشته باشند! هر چند که هیچ داده باطنی ای فعلا برای تاییدش ندارم! اما با کمی تحقیق و جستجو در پیرامون مراسم دیشب به نکات جالبی دست یافتم مراسم دیشب تقریبا هم زمان با جشن آنوبیس ایزد شغال سر یا سگ سر در مصر باستان است. آنوبیس ایزد هدایت کننده مردگان به عالم ارواح است و با آیین مومیایی کردن ارتباط دارد. این جشن در مصر باستان در دهم ماه نهم یعنی ماه بشنس bashnas انجام می شده است. ماه بشنس در گاهشماری مصریان تقریبا منطبق بر ماه آوریل است و جشن در شب چهارم آوریل بوده است.

وَجَاوَزْنَا بِبَنِي إِسْرَائِيلَ الْبَحْرَ فَأَتْبَعَهُمْ فِرْعَوْنُ وَجُنُودُهُ بَغْيًا وَعَدْوًا حَتَّى إِذَا أَدْرَكَهُ الْغَرَقُ قَالَ آمَنْتُ أَنَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا الَّذِي آمَنَتْ بِهِ بَنُو إِسْرَائِيلَ وَأَنَا مِنَ الْمُسْلِمِينَ ﴿۹۰﴾

و فرزندان اسرائيل را از دريا گذرانديم پس فرعون و سپاهيانش از روى ستم و تجاوز آنان را دنبال كردند تا وقتى كه در شرف غرق شدن قرار گرفت گفت ايمان آوردم كه هيچ معبودى جز آنكه فرزندان اسرائيل به او گرويده‏ اند نيست و من از تسليم ‏شدگانم (۹۰)

آلْآنَ وَقَدْ عَصَيْتَ قَبْلُ وَكُنْتَ مِنَ الْمُفْسِدِينَ ﴿۹۱﴾
اكنون در حالى كه پيش از اين نافرمانى میکردى و از تباهكاران بودى (۹۱)
فَالْيَوْمَ نُنَجِّيكَ بِبَدَنِكَ لِتَكُونَ لِمَنْ خَلْفَكَ آيَةً وَإِنَّ كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ عَنْ آيَاتِنَا لَغَافِلُونَ ﴿۹۲﴾
پس امروز تو را با زره [زرين] خودت به بلندى [ساحل] مى‏ افكنيم تا براى كسانى كه از پى تو مى ‏آيند عبرتى باشد و بى‏ گمان بسيارى از مردم از نشانه‏ هاى ما غافلند (۹۲)} (سوره مبارکه یونس آیات 90 الی 92)

در قرآن مجید در آیات 90 الی 92 سوره مبارکه یونس به داستان رهایی بنی اسرائیل به رهبری حضرت موسی کلیم الله از چنگال فرعون و لشکریانش اشاره شده است. در آیه 92 این سوره مبارکه اشاره شده است که جسد فرعون زمان موسی کلیم الله پس از غرق شدن به خواست خداوند از دریا بیرون می آید و در خشکی بلندی پدیدار می شود تا این جسد نشانه ای برای آیندگان پس از این فرعون مستبد باشد. بسیاری از محققین زمان ما فرعون دوران موسی کلیم الله را رامسس دوم می دانند. یعنی همان پادشاهی که دو شب پیش جسدش به همراه 21 مومیایی دیگر طی مراسمی خاص و با شکوه به موزه جدید منتقل شد. خوانندگان گرامی به هم زمانی مراسم انتقال جسد رامسس دوم با عید پسح (رهایی و گذر بنی اسراییل از دریا) یهودیان توجه نمایید. یعنی مراسم دو شب پیش تقریبا هم زمان با مرگ رامسس دوم و پدیدار شدن جسد وی از دریا بوده است! به نظر نمی آید که این همزمانی یک انتخاب تصادفی باشد!
آیا این هم زمانی و مراسم باشکوه در کشور اسلامی مصر نوعی توهین و تمسخر خداوند و جملگی ادیان توحیدی ابراهیمی نیست?!

همچنین به نظر می آید در مراسم دو شب پیش تعداد تابوت ها تعمدا 22 عدد انتخاب شده بود. این عدد 22 که با تعداد حروف الفبای عبری منطبق است شاید این پیغام را داشته باشد که امروز صهیونیسم یهودی و قبالیست های جهود ساکن صفد و حیفا و اورشلیم در دشمنی با یهوه (خداوند یکتا) هم پیمان فراعنه پیشین مصر و ایزدان مورد پرستش آنان هستند. همچنین عدد 22 می تواند به این معنی باشد که آن بخش از قدرت حروف الفبای عبری که در دست قبالیست های جهود است به خدمت ایزدان فرومایه مصری در آمده است.  

 

تصویر ۲۱ رقصنده ۹ مرد و ۱۲ زن در کنار مسیر پلکانی

اما حال تفسیر کد عدد ۲۱ از کتاب علائم ستاره ای خانم لیندا گودمن که خود یک قبالیست بود :

۲۱ کد عددی تاج و دیهیم مجوس (مغ یا جادوگر)
عدد ۲۱ به عنوان عالم به تصویر کشیده شده است، و در عین حال لقب تاج مجوس را دارد. این عدد قول پیروزی و توفیق در هر کار و زمینه ای را می دهد و نشان دهنده هر نوع پیشرفت و ارتقای درجه، افتخارات، پاداش و به طور کلی صعود در هر زمینه کاری و زندگی است. این عدد نشانه پیروزی پس از دشواریهای سخت نیز هست، زیرا دیهیم مجوس تنها پس از آموزشهای دشوار و طولانی، همین طور هم آزمایشهای زیاد روحی و آزمونهای صبر و مقاومت به دست می آید. اطمینان کامل داشته باشد که پیروزی نهایی، با وجود تمامی مشکلات و مشقات، از آن خواهد شد. این عدد ارتعاشی بسیار خوش یمن دارد و نشان دهنده پاداش کارمیک است. } (علایم ستاره ای صص ۴۲۶ و ۴۲۷)
تاج گذاری چه کسی ژنرال السیسی ؟ یا به موازات وی فردی در یکی از مجامع مخفی تاج گذاری نمود؟!


ایا ممکن است این حرکت و مراسم ،بدون هدف و نظر خاصی طراحی شده باشد ؟

به نظر می‌آیید این حرکت ،نمادی مهم از اغاز عصر فراعنه جدید باشد ️

همراهان محترم در قسمت چهاردهم که به رمز گشایی از سکانس پایانی انیمیشن  انیمیشن I, Pet Goat 2 می پردازد ، ملاحظه می گردد که دجال یا Antichrist، سوار بر قایق آنوبیس و در حالی که کاملاً هوشیار و بیدار می باشد، به سمت خورشید در حال طلوع حرکت می کند. در همین حال تصویری از خورشید در حال طلوع به چشم می خورد که در بین دو دسته ابر، واقع شده است. ابرهای سمت راست، شبیه به دست انسان، و ابرهای سمت چپ، به شکل عقرب می باشند. در صحنه آخر ملاحظه می گردد که خورشید در حال طلوع، زبانه هایی از آتش را به سمت اهرام ثلاثه، پرتاب می کند و این اهرام، تخریب میگردند.

این سکانس در حالی که تخریب اهرام را به وسیله زبانه های آتش پرتاب شده از خورشید در حال طلوع نشان می دهد، به اتمام می رسد و بلافاصله پس از اتمام این سکانس نیز، لوگوی شرکت سازنده انیمیشن یعنی HELiOPHANT نقش بسته و در حرکتی عجیب، نقطه حرف i کوچک، به سمت حرف O انحراف می یابد و پس از این صحنه، انیمیشن به طور کامل به اتمام می رسد.

در تحلیل این سکانس از انیمیشن، به این نکته اشاره می نماییم که پرتاب زبانه های آتش از سوی خورشید به سمت اهرام ثلاثه مصر، معنایی ضدماسونی ندارد. بلکه به معنای اتمام عصر فراعنه و عصر ماسونی قدیم، و آغاز نظم نوین جهانی به زعامت فرعون جدید، یعنی دجال یا Antichrist می باشد.

در لایه چهارم تحلیل این سکانس، باید به شکل ابرهای موجود در دو سوی خورشید در حال طلوع اشاره کرد. در سمت چپ تصویر، شکل ابرها، به وضوح شبیه به یک عقرب می باشند که به خصوص دم خمیده آن، کاملاً قابل تشخیص است.

در سمت راست تصویر، ابرها همانند یک دست و انگشتان یک انسان می باشند.

اما مهم ترین مسأله ای که با تصاویر ابرها، ارتباط پیدا می کند، صورت های فلکی هستند. صورت فلکی « عقرب » یا « Scorpius » یک صورت فلکی شناخته شده در نیمکره شمالی است،

لیکن صورت فلکی دست، به صورت مجزا وجود ندارد، بلکه بخشی از صورت فلکی « شکارچی » یا « Orion » می باشد که در منطقه آمریکای شمالی، به نام صورت فلکی « دست » لاکوتا، شناخته می شود. بدین ترتیب، صورت فلکی « The Hand »، به صورت غیرمستقیم، به صورت فلکی شکارچی « Orion » اشاره دارد.

البته این مساله کاملاً قابل درک است که چرا کارگردان به جای صورت فلکی « شکارچی »، به صورت فلکی « دست » اشاره کرده است؟ علت این امر نیز این است که ترسیم صورت فلکی پیچیده شکارچی یا « Orion »، در قالب ابرها، کار بسیار مشکلی است. به همین دلیل صورت فلکی « The Hand »، یا دست، به دلیل سادگی ترسیم، به جای صورت فلکی « شکارچی »، به تصویر در آمده است. اما نکته بسیار مهم، این است که چرا در این سکانس،اما نکته بسیار مهم، این است که چرا در این سکانس، به این دو صورت فلکی، اشاره شده است؟ به نظر می رسد که این بخش از سکانس پایانی انیمیشن، به زمان تقریبی جهت تاجگذاری دجال اشاره دارد

با توجه به مطالب ذکر شده، به نظر می رسد که فراماسونری و ایلومیناتی، نقشه های شوم خود را برای جشن تاجگذاری دجال در اورشلیم، برای فصول بهار و ابتدای تابستان برنامه ریزی نموده است که این تحلیل، با گرم شدن هوا، ذوب شدن برف ها و شکوفا شدن گل های « نیلوفر آبی » یا « Lotus » در سکانس های اخیر انیمیشن، مطابقت کامل دارد و همگی به برنامه دجال یا Antichrist برای آغاز پادشاهی شیطانی اش در فصل بهار یا ابتدای تابستان، اشاره دارند.

این که بهار یا تابستان کدام سال، مد نظر ایلومیناتی و فراماسونری است، دقیقاً مشخص نمی باشد، لیکن با توجه به رستاخیز دجال در آوریل 2019 میلادی، و وقایع طوفانی پس از آن، به نظر می رسد که از سال 2019 میلادی به بعد، جهان وارد تحولات جدیدی شده

گرچه تلاش های فراوان ایلومیناتی و فراماسونری برای به نتیجه رساندن این نقشه شیطانی، همه جانبه و شبانه روزی است، اما ان شاء الله به زودی و برای همیشه، طومار فراماسونری و ایلومیناتی، در هم پیچیده شده و جهان با ظهور منجی الهی، غرق در شادی و رفاه خواهد شد

همراهان عزیز می توانند در سایت وعده صادق در قسمت چهاردهم مستند ،تحلیل این مطلب و سکانس را ،بصورت کامل  مشاهده بفرمایند و یا در آپارات پارت «اورشلیم ،خورشید و عقرب» به ادرس زیل دنبال بفرمائید .

نکته بسیار مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد، این است که « عید پاک مسیحی » به عنوان جشنی برای « رستاخیز مسیح (ع) » به شمار می رود،لیکن سربازان شیطان، یعنی فراماسونری و ایلومیناتی، چند روز قبل از این عید مهم مسیحی، « تحرکاتی ضد مسیحی » را رقم زدند تا رستاخیز نهایی « دجال » را در ابتدای هزاره سوم، رقم بزنند که متاسفانه کماکان به نقشه های شیطانی خویش، ادامه می دهند.

.... در ذهن فراماسونری و ایلومیناتی، پدیده بیداری دجال و تاجگذاری دجال در اورشلیم، واقعه ای یک طرفه و بدون بازگشت است و دجال دیگر هیچ گاه به دنیای زیرزمینی و نهانخانه، بازگشت نخواهد داشت. به عبارت دیگر، ایلومیناتی و فراماسونری، هر اتفاقی که بعد از سال 2019 میلادی رقم خورده است را به مثابه اقدامی غیر قابل برگشت می داند که صرفاً به یک مسیر یک طرفه یعنی معامله قرن و تاجگذاری دجال در اورشلیم، ختم می گردد.

 

دانلود ویدئو ها :

1- برنامه نظم نوین جهانی از زبان یک خاخام یهودی

2- حرکت دجال

3- شلیک 21 گلوله

4- مراسم عجیب ماسونی رژه 22 مومیایی در قاهره

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی