معروفترین مسیحیان صهیونیست: بيلى گراهام (Billy Graham):
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»معروفترین مسیحیان صهیونیست: بيلى گراهام (Billy Graham):

معروفترین مسیحیان صهیونیست: بيلى گراهام (Billy Graham):

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

وى معروف ترين ايوانجليست در ايالات متحده آمريكاست و در ميان پروتستانهاى سراسر جهان شهرت فراوانى دارد. وى ارتباط بسيار نزديكى با تمامى رؤساى جمهورى ايالات متحده آمريكا داشته است و تا اواخر دوره رياست جمهورى جيمى كارتر، كشيش رسمى كاخ سفيد بود. فرزند وى فرانكلين گراهام (Franklin Graham) نیز در دوره بوش كشيش رسمى كاخ سفيد بود.

بيلى گراهام و فرزندش طرفدار جدى اسرائيل و صهيونيسم مى باشند و در سخنرانيهاى خود عليه اسلام و مسلمانان مطالب زيادى ايراد مى كنند. بيلى گراهام در سال 1983م كتابى را با عنوان نزديك شدن صداى سم اسبها تأليف نمود و در آن كتاب تبليغ كرد كه در آغاز هزاره سوم در پايان جنگ آرمگدون، مسيح سوار بر اسبى سفيد رنگ و با شمشيرى دولبه در دست ظهور خواهد نمود و در اين جنگ ضد مسيح (دجّال) را هلاك نموده، حكومت يك هزار ساله اش را به پايتختى بيت المقدس تأسيس خواهد نمود. كتاب معروف ديگر وى تا جنگ آرمگدون، چاپ 1981 م است كه در آن از پروتستانهاى سراسر جهان مى خواهد براى حضور در جنگ نهايى مقدس آرمگدون در آغاز هزاره سوم آماده باشند.

شايان ذكر است كه بيشتر كشيشهاى ارتش اشغالگر آمريكا در عراق را ايوانجليست هاى متعصب از «كنواسيون بابتيست هاى جنوبى» تشكيل مى دهند و مبلّغان مسيحى وابسته به اين كليسا تحت سرپرستى كشيش فرانكلين گراهام است که با عنوان كارهاى امدادى مشغول تبليغات مسيحى در عراق است و بودجه ويژه اى در اين رابطه با عنوان «كيسه سامرى» اختصاص داده اند.

1 نظر

  • لینک نظر حمید جمعه ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴ نوشته شده توسط حمید

    درود بر شما

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی