خطر حمله تروریستی در آلمان همچنان وجود دارد
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»خطر حمله تروریستی در آلمان همچنان وجود دارد

خطر حمله تروریستی در آلمان همچنان وجود دارد

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

وزیر کشور آلمان با تاکید بر اینکه خطر حمله تروریستی در کشورش همچنان وجود دارد شهروندان را به هوشیاری بیشتر برای مقابله با این مسئله فراخواند.


به گزارش  موعود ، "توماس دمایزیر"، وزیر کشور آلمان در گفتگو با روزنامه "راینیشن پست" با توجه به حملات تروریستی در خارج شهروندان را به هوشیاری بیشتر در این باره فراخواند.

وی در این باره گفت: ما باید هم برای حملات تروریستی فردی، هم حملات مخلوط مانند نمونه پاریس و همچنین حملات تروریستی هماهنگ شده بین المللی و نه فقط برای یکی از این سناریوها آماده باشیم.

وزیر کشور آلمان تصریح کرد: ما همچنین در بین مردم به هوشیاری و حواس جمع بالاتری نیاز داریم وقتی که وابستگان آن ها، همسایگان یا دوستانشان به افراط گرایی روی می آورند. این باید بخشی از معماری امنیتی ما باشد.  ارائه چنین مدارک و شواهدی به مقامات برای خنثی کردن حملات تروریستی ضروری است.

وی افزود: افراط گرایی تنها در اینترنت شکل نمی گیرد بلکه همچنین در محیط شخصی انسان ها آغاز می شود. خطر یک حمله تروریستی در آلمان همچنان وجود دارد.

بر اساس اطلاعات اداره فدرال پلیس جنایی آلمان در این کشور حدود 500 اسلام گرای افراطی که اجرای یک حمله تروریستی از طرف آن ها انتظار می رود وجود دارند.

منبع: تسنیم

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی