داعش شهدای سامراء را به آتش کشید
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»داعش شهدای سامراء را به آتش کشید

داعش شهدای سامراء را به آتش کشید

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۵۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

گروه تروریستی داعش که در حمله‌ به سد سامراء در شمال بغداد با شکست و تلفات سنگینی مواجه شده دست به جنایت‌های هولناک زده است.

 

به گزارش موعود به نقل از ابنا این گروه تروریستی که سه خودرو زره پوش حاوی ۵۰۰ کیلوگرم مواد منفجره را روانه سد سامراء کرد تا این سد مهم در شمال بغداد را منفجر کند با نیروهای مقاومت مردمی و ارتش درگیر شد و با دادن تلفات سنگین طرح این گروه برای انهدام سد سامراء خنثی شد.
«سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق گفت که داعش از سه محور در جنوب تکریت مرکز استان صلاح الدین دست به حملات گسترده‌ای زد که مدافعان از ارتش و الحشد الشعبی این حملات را دفع کردند.

تکفیری‌های داعش حملات خود را از محورهای «سور‌شناس»، «تکریت - سامراء» و «تکریت - فلوجه» سازماندهی کرده بودند و با مقاومت سنگین نیروهای مدافع روبه رو شدند. در جریان این درگیری‌ها ، ۷ تن از نیروهای مردمی به شهادت رسیده و ۲۸ تن زخمی شدند.

تروریست‌های داعش به قصد لطمه زدن به حرم مطهر امامین عسکریین(ع) به شهر سامراء حمله می‌کنند که با مقاومت جانانه نیروهای مردمی با شکست‌های سنگین عقب نشینی می‌کنند. هر روز که می‌گذرد بیش از پیش ددمنشی گروه تروریستی داعش و میزان دور بودن آن از ارزش‌های اسلامی و انسانی نمایان می‌شود.مشخص شد عناصر داعش از ارتکاب هیچ جنایتی ابا ندارند که آخرین نمونه مهم آن آتش زدن «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی به صورت زنده بود.

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی