کتاب “ امام دوازدهم” (کام کوپر)
موقعیت شما: موعود»مهدویت و آخرالزمان»منجی‌گرایی»غرب و منجی‌گرایی»کتاب شناسی»کتاب “ امام دوازدهم” (کام کوپر)

کتاب “ امام دوازدهم” (کام کوپر)

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۸
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

 

نویسنده این داستان در سایت رسمی کتاب رسما اعلام می کند که نام او کام کوپر نیست و بیان کردن نام خود را خطرناک ارزیابی می کند و از ترس کشته شدن نام مستعار برای خود انتخاب نموده است و خود را علنا نشان نمیدهد

 

از عناصر و افراد چینی به عنوان نقش بد در این داستان یاد شده که کنترل القاعده را بعهده دارند!. رییس جمهور ایران با نام «ضیاء ظهیر» یک دروغ بزرگ می سازد و می گوید راه حل نهایی آمدن «امام دوازدهم» است و دنیا باید تحت یک نابودی هسته ای قرار بگیرد. یک تیم زبده از افراد نظامی حرفه ای وآموزش دیده که «الکس گوردون» مجری کار کماندویی آنهاست در تلاشند، این جنون و دیوانگی ایران و القاعده ای که تحت حمایت چین است را، متوقف سازند.

این کتاب نیز یک رمان است ودر سال 2010 نوشته شده است. محتوای داستان اینست که نیروهای نظامی مختلفی از کشورهای جهان در عراق هستند و برای رسیدن به نفت(طلای سیاه) تلاش می کنند. القاعده و بن لادن و محل اختفای وی بحث مبنایی داستان است و داستان حول خاورمیانه مخصوصا عراق و افغانستان صورت می گیرد. در آن زمان هنوز بحث بن لادن داغ بوده و کشته نشده بود، لذا با کشته شدن بن لادن در حال حاضر اندکی از جذابیت کتاب کاسته است.

 

مشخصات کتاب «کتاب امام دوازدهم» نوشته کام کوپر

تعداد صفحات: 336

زبان : انگلیسی

شابک : 978-1453864838

سال چاپ : اکتبر 2010

انتشارات : CreateSpace Independent Publishing Platform

قیمت    : 13.49 $

 

این کتاب با اینکه یک سال زودتر به چاپ رسیده اما به اندازه «امام دوازدهم» روزنبرگ طرفدار ندارد. و در شبکه فروش جهانی آمازون ما شاهد امتیاز اندک خوانندگان به این کتاب هستیم. شاید جذابیت بیشتر محتوای داستان روزنبرگ و نیز تبلیغات گسترده آن توسط رسانه های جمعی علی الخصوص شبکه های مسیحی اونجلیکال آن را نسبت به سایر کتب مشابه، متمایز نموده است.

 

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی