امام دوازدهم

امام دوازدهم

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۹
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

“نوشته: جول روزنبرگ”
این کتاب 490 صفحه ای در سال 2011 توسط دکتر«جول روزنبرگ» که یک مسیحی بسیار معتقد به انجیل است و سعی میکند برای ارائه تمامی نظرات خود به کتاب مقدس رجوع نماید، نوشته شده است.

 این کتاب در واقع یک رمان است و توسط انتشارات تیندیل هاوس به چاپ رسیده است. برای این رمان کتاب صوتی هم تولید شده، و تبلیغات گسترده ای در فضای وب دارد.

شبکه ماهواره ای CBN که پیشرفته ترین شبکه ترویج مسیحیت در دنیاست، بسیار از این کتاب حمایت نموده و بارها با مصاحبه زنده با نویسنده کتاب و ساختن تیزر های تبلیغاتی توانسته توجه بسیاری از مردم دنیا را به این کتاب جلب نماید.


ساختارکتاب بدین صورت است که در اواسط متن کتاب، رهبر ایرانی ها که ارادت بسیاری به امام زمان دارد، طی ملاقاتی از ایشان دستوری مبنی بر ساخت سلاح هسته ای و آماده سازی و زمینه سازی برای قیام می گیرد و طی جلسه ای بسیار سری با وزیر دفاع و رییس جمهور این مسئله را خواستار می شود. ایران می خواهد اسراییل و امریکا را حذف کند و برای قیام نهایی زمینه را هموار سازد، لذا مامور جوان فارسی زبان سازمان جاسوسی امریکا به نام «دیوید شیرازی» (که خواننده از قبل با او آشنا گردیده و بخوبی با او همذات پنداری کرده و حتی زندگی او در دوران کودکی، پدر و مادرش، داستان علاقمندی او به یک دختر و خیلی چیزهای دیگر را در مورد او را می داند) ،


ماموریت می یابد به ایران برود و تاسیسات هسته ای ایران را از بین ببرد، بدون آنکه رد و نشانی از دولت امریکا بجای گذارد و باعث ایجاد جنگ جدیدی بشود. شخصیت اصلی و محوری داستان این جوان است و همه چیز حول او می گردد.
ساختار داستان بگونه ای مهیج و جذاب نوشته شده و حتی مضامین عاشقانه هم داردکه سبب شده عاطفه مخاطبین را درگیر نماید. در این رمان از تکنیک پرش به عنوان یک ابزار اصلی استفاده شده، بطوری که مرتبا توصیف ماجرا از زندگی دیوید در امریکا به عراق، ایران، دبی و مناطق دیگر پرش می کند و سبب می شود مخاطب از یکنواخت بودن داستان خسته نشود و نیز دیالوگ های کوتاه از پارامترهایی است که علت اصلی جذاب بودن این رمان است.


مشخصات کتاب «امام دوازدهم» نوشته روزنبرگ

تعداد صفحات : 490   
زبان : انگلیسی
شابک : 978-1414311647   
سال چاپ : جولای 2011
انتشارات : Tyndale House Publishers
قیمت : $12.60

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی