تراوشات مسموم 1: “نقد کتب ضد مهدویت”
موقعیت شما: موعود»مهدویت و آخرالزمان»منجی‌گرایی»غرب و منجی‌گرایی»کتاب شناسی»تراوشات مسموم 1: “نقد کتب ضد مهدویت”

تراوشات مسموم 1: “نقد کتب ضد مهدویت”

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۹
امتیاز این گزینه
(5 آرا)

مهدویت به عنوان آخرین امید بشر برای رهایی از باتلاق به وجود آمده در پایان تاریخ، مفهومی است که دید تمامی استراتژیست ها و آینده پژوهان را به خود جلب نموده است. این مفهوم در طرح ریزی استراتژیک یک امر فوق العاده ارزشمند است و هر کالایی که ارزش بالاتری دارد، سوء استفاده گران بدل های بیشتری از آن خواهند ساخت و برای به چنگ آوردن آن نقشه ها خواهند کشید.

 

لذا همانطور که مبرهن است، می بینیم که امروز غرب با اطلاع از آینده ای که مهدویت شیعه به تصویر کشیده است، جریانی را رقم زده که در آن از سال ۲۰۰۶ سلسله ای از کتاب ها علیه شخص منجی عالم بشریت، امام مهدی(علیه السلام)، تالیف شده اند .

هدف از این تالیفات نظام مند، فرهنگ سازی و همگام سازی بشریت با آن ها، برای غلبه بر رهبر قطعا” آمدنی مسلمانان و از بین بردن او و حکومتش می باشد. تالیف کتاب در امر فرهنگ سازی گزینه اول می باشد، پس از آن تبلیغات در رسانه های پر بازدید و ساختن فیلم مراحل بعدی هستند. تبلیغات و کارهای هنری باید بر پایه نظریات و براهین علمی و عقلی صورت بگیرد که کار مشروعیت بخشی به آن را انجام می دهد و این مهم در قالب کتاب و مقاله جای می گیرد. ما در این گزارش ۹ کتاب را شناسایی و بررسی نموده ایم. هدف اطلاع رسانی و هشدار به عموم علاقمندان به امام مهدی(علیه السلام) است، که این جریانات معاند با امامشان را بشناسند و درصدد برآیند که با آنها به مقابله برخیزند.

 

به زودی معرفی هر کدام از این کتب در سایت موعود قرار خواهد گرفت ...

1 نظر

  • لینک نظر دهقانی چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۶ نوشته شده توسط دهقانی

    به نظر می رسد معرفی این کتابها به تنهایی مفید نبوده و ممکن است باعث مفسده هایی نیز بشود. به نظر من مراکز مسئول در زمینه مهدویت همچون موسسه موعود و مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم و یا موسسه آینده روشن و ... با همکاری یکدیگر علاوه بر معرفی کتب، شبهات آنها را نیز پاسخ دهید

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی