سخنرانی آیت‌الله العظمی مکارم در شب عید غدیر در مسجد جمکران
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»سخنرانی آیت‌الله العظمی مکارم در شب عید غدیر در مسجد جمکران

سخنرانی آیت‌الله العظمی مکارم در شب عید غدیر در مسجد جمکران

چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مسجد مقدس جمکران برنامه های این مکان مقدس در ایام عید سعیدغدیر خم را تشریح کرد. 

ابراهیم صدوقی گفت: به مناسبت عید سعید غدیر خم، برنامه های مختلفی در مسجد شریف جمکران برگزار می شود که در این برنامه ها، واحدهای مختلف این مسجد به اجرای طرح های گسترده می پردازند.

وی افزود: از جمله برنامه های این مسجد، برنامه های معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که در قالب فرهنگی و مناسبتی اجرا می‌شوند.

معاون روابط عمومی مسجد مقدس جمکران یادآورشد: مراسم شب عید غدیر خم با اقامه نماز مغرب و عشاء و سخنرانی توسط  مرجع عالی‌قدر حضرت  آیت‌الله مکارم شیرازی آغاز خواهد شد و در ادامه، مراسم شعر خوانی توسط شاعر برجسته شعر آئینی کشور سید محمد بابا میری و مدیحه ثرایی توسط مداح اهل بیت علیهم السلام سید محسن بنی فاطمی اجرا خواهد شد.

صدوقی از برنامه قرائت دعای ندبه در صبح عید غدیر خم در مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: این برنامه معنوی نیز از ساعت 6:30 صبح روز پنجشنبه، با نوای مداح اهل بیت (علیهم السلام) حاج سید علی حسینی نژاد، برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه های شام عید غدیر نیز با سخنرانی حجت الاسلام ذاکری آغاز خواهد شد، در ادامه سید حمید برقعی به شعر خوانی در وصف این عید بزرگ خواهد پرداخت و در پایان نیز حاج رضا ایزدی دعای پر فیض کمیل را در فضای ملکوتی مسجد مقدس جمکران طنین انداز خواهد کرد.

حوزه

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی