پاسخ کوبنده رهبر شیعیان ترکیه به اردوغان
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»پاسخ کوبنده رهبر شیعیان ترکیه به اردوغان

پاسخ کوبنده رهبر شیعیان ترکیه به اردوغان

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۴
امتیاز این گزینه
(1 رای)

آقـای نـخـست وزیر شما دوست کسانی هستید که میگویـند عـلـوی هـا را خـوراک سگ ها میکنیم،شما دوسـت کسـانـی هستـید که قبـرها را نبش کرده وگوشت انسان میخورند و بـه همین دلیل است که حرف هایتان تاثیرگذارنخواهد بود!به گزارش موعود به نقل از  اسلام پرس؛ صلاح الدین اوزگوندوز، رهبر شیعیان ترکیه به ارزیابی سخنان اردوغان در بیان اینکه “اگر علوی بودن حب علی ست، من تمام و کمال علوی هستم ” پرداخت و چگونگی تاثیر این سخنان در جامعه را مطرح کرد.

رهبر شیعیان ترکیه در مسجد هالکالی زینبیه در حضور هزاران نمازگزار مسائل روز را ازیابی کرد و درمورد صحبت های نخست وزیر ترکیه مبنی بر ادّعای علوی بودنش بیان داشت:

“سخنان نخست وزیر درمورد علوی بودن در کشور تاثیر گذار بوده اما این سخنان در قلب و جان مردم تاثیری نداشته است. شما دوست کسانی هستید که می گویند علوی ها را خوراک سگ ها می کنیم، به همین دلیل حرف هایتان به دل مردم نمی نشیند. شما دوست کسانی هستید که قبرها را نبش کرده و گوشت انسان می خورند و به همین دلیل است که حرف هایتان تاثیرگذار نخواهد بود!

البته که نخست وزیر ما با اینها دوست نیست؛ اما اگر شما از آنها حمایت مالی می کنید و برای فرمانده ی آنها، طارق الهاشمی، اردوگاه باز می کنید، شما را دوست آنها خطاب نکنم و به چه نامی بخوانم؟ فرمانده ی آنها بگویم، آقای آنها بگویم؟ شما یک نام انتخاب کنید تا ما همان را استفاده کنیم. شما چه نسبتی با طارق الهاشمی دارید؟

برای همین است که اگر حتی حرف های شما در کشور و در رسانه اثری گذاشته با شد و بازتابی داشته باشد باز هم تاثیری در جان و دل مردم نداشته است. در چه حالتی این حرف ها به دل می نشیند؟ زمانی که شما علوی ها را هم مانند سنی ها شهروند درجه ی یک به حساب بیاورید، زمانی که در کابینه ی شما حداقل ۳۰ درصد و یا ۱۰ نفر وزیر علوی وجود داشته باشد، زمانی که حداقل ۲۵ تا ۳۰ فرماندار و استاندار علوی انتخاب شوند و زمانی که در اداره ها، دبیرخانه ها و دیگر بخش های کشور علویان هم صندلی هایی داشته باشند، زمانی که به اندازه ی همان بشار اسدی که شما دیکتاتور می نامید عدالت و دموکراسی داشته باشید. در آن شرایط ما به شما اعتماد می کنیم و بدون اینکه نیازی به گفتن شما باشد ما خودمان می گوییم که نخست وزیر ما حداقل به اندازه ی خود ما علوی ست.

ما از سال ۲۰۰۶ درمورد طرح و نقشه ای که برای منطقه طراحی شده بود صحبت کرده ایم، نکردیم؟ گفتیم که با ایجاد دولت های جدید در منطقه در واقع هدفی جز تجزیه ی ترکیه ندارند و می خواهند هلال اسرائیلی به وجود آورند به طوری که در میان اسرائیل مسلمان، در جنوب غرب اسرائیل یهودی و در شمال شرف (ارمنستان) اسرائیل مسیحی وجود داشته باشد. در نهایت ترکیه ای باقی بماند که از دنیای اسلام جدا افتاده است. شما گفتید این اتفاق نمی افتد. اما افتاد. از خدا می خواهیم که اوضاع را به حالت اول برگرداند.

خداوند علمایی را که برای اتحاد اسلام تلاش می کنند حفظ و پیروز گرداند و کسانی که برای از بین بردن وحدت امت اسلامی تلاش می کنند نابود کند. خداوند، طارق الهاشمی و گروه های تروریستی اش را از کشور ما و از تمام دنیا دور کند.

1 نظر

  • لینک نظر م جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰ نوشته شده توسط م

    الله اعلم .الله اعلم.فقط خدا میداند چه کسی راست میگوید وچه کسی دروغ.روزی میرسد که خداوند همه چیز را براحتی آشکار خواهد کرد و تمام ستمگران را با هم هلاک خواهد کرد.تنها دو نفر صاحب این خونخواران هستند تنها سفیانی و دجال .تنها.تمام احادیث از پیامبر اکرم ص و ایمه علیه السلام همه اش میگویند این تنها سپاه درنده سفیانی و دجالند که که دشمنی خود را با شیعیان آشکار خواهند کرد.و آنها عامل جنایات آخر الزمانی هستند.سفیانی هم را ایشان معرفی کردند نه سایتها.بلکه کتب قدیمی.پیامبر اکرم ص فرمودند سفیانی بزرگترین آزمایش خداوند است.زیرا بسیاری بسیاری با او به دوزخ خواهند رفت.او یک ارتش تنها نیست او یک عقیده منحرف شده از دین چون معاویه و ابوسفیان است.محلش مشخصاتش را همه معلوم کردند.اگر نمدانید بدانید تمام احادیث آمده تنها سفیانی پیروز میدان سوریه عراق و جاهای دیگه و مبارزه با غرب خواهد بود او با خود سپاهی از ستمگرترین انسانها جمع میکند او چون فرعون حکومت میکند .و فرمانش مثل او اجرا میشود دستها وپاهارا چپ وراست میبرند.و همه اش نگران است شخصی یاید و دین مردم را به خلاف او تغییر دهد.و مهدی علیه السلام چون موسی ع مقابل او خواهد آمد.و ستمگران را نابود خواهد کرد.تنها علایم آخرالزمان بر شیعیان واقعی معلوم خواهد شد تا آنها را از فتنه دجال و سفیانی آگاه گند تا به دین او و به سپاه یاری دهندگانش ملحق نشوند.الله اعلم .برو بنده خدا سوره مدثر را بخوان سوره ای حضرت باقر علیه السلام فرمودند راجع به رجوع حضرت علی علیه السلام نازل شده و فرمودن که قیامت بر پا نمشود تا اینکه مدثر اتفاق بیفتد.تک به تک بخوان و تمام بر تو معلوم شود .اگه قلب مهر شده باشد جزیی از آنان و بر دوزخ دایمی خواهی بود..اللهم صل علی محمد و آل محد و عجل فرجهم انشالله.

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی