عملیات حشد الشعبی علیه داعش نزدیک مرز ایران

عملیات حشد الشعبی علیه داعش نزدیک مرز ایران

يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

حشد الشعبی عراق از عملیات برق آسا و موفق نیروهای این سازمان علیه مخفیگاه‌های داعش در استان دیالی و همجوار مرز با ایران خبر داد.


فرمانده عملیات حشد الشعبی در استان دیالی عراق از انجام یک عملیات امنیتی منحصر به فرد و موفقیت آمیز خبر داد که در نتیجه آن نیروهای الحشد به مناطق مورد استفاده بقایای داعش به عنوان مخفیگاه های این گروهک در شمال دیالی رسیدند.

استان دیالی در شرق عراق و همجوار با مرز ایران از زمان رژیم دیکتاتوری صدام حسین در عراق و به دنبال آن حمله آمریکا به این کشور کانون فعالیت عناصر تروریستی بوده و حشد الشعبی طی سال‌های اخیر عملیات‌های موفق بسیاری را علیه آنها انجام داده است.

به گزارش موازین نیوز، طالب الموسوی در بیانیه‌ای گفت: واحدی از نیروهای حشد الشعبی بر مبنای اطلاعاتی دقیق، یک عملیات برق آسا و سریع علیه مقرهایی در پادگان عائشه الکائن در ارتفاعات حمرین انجام داد و موفق شد به مناطقی که دشمن داعشی از آنجا به عنوان مخفیگاه‌های خود استفاده می‌کند، دسترسی پیدا کند.

وی افزود: در این عملیات نیروهای حشد الشعبی چند بمب دستی متعلق به تروریست‌ها منفجر کردند و با وجود دمای بالا و منطقه کوهستانی ناهموار ماموریت خودرا با موفقیت انجام دادند و همچنان به تعقیب بقایای داعش ادامه خواهند داد.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی