ظهور جعلی موعود ...

ظهور جعلی موعود ...

سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۰
امتیاز این گزینه
(11 آرا)

تحلیل مباحث روز در  وقایع آخرالزمانی که در شرق اسلامی در حال وقوع است و زمینه سازی دوسویه غرب برای ظهور جعلی موعود و علل و دلایل اتفاقاتی که در شرق اسلامی همانند سوریه، بحرین و دیگر کشور های اسلامی در حال اتفاق افتادن و نقش وهابیون و گروه های سلفی تکفیری در این حوادث و دستان پشت پرده این ماجرا ها و اینکه چه آینده ای را می‌توان انتظار داشت!!!  آیا از دل این حوادث سفیانی ظهور و منجر به ظهور امام زمان علیه السلام می‌شود؟ و یا اینکه منجر به ظهور جعلی موعود از غرب و به وجود آمدن جنگ صلیبی دوم و یا آرمگدون می‌شود ؟

9 نظر

 • لینک نظر تری سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۶ نوشته شده توسط تری

  مطمئنا شما به آنچه کاملا آگاهید.کاملا.و خداوند بر شما آگاهتر است.

 • لینک نظر ابراهیم پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۲:۳۷ نوشته شده توسط ابراهیم

  سلام.دل هیچ وقت به حق بودن حقی وباطل بودن باطلی اطمینان پیدانمی کند.آیا ما داریم بازی می خوریم یا اینکه با توجه به بشارت مرحوم آیت الله بهجت این همان واقعه ظهور باشد.هر چه که هست ما که دیگر عقلمان به جایی نمی رسد.
  اگر این واقعه همان واقعه باشد ما باید حداکثر تلاش خود را بکنیم.اما نکته ای که بسیار مهم است این است کهظهور یکباره رخ می دهد.چه کسی فکر می کرد در کشور ما فتنه 88 اتفاق بیافتد یا اینکه بیداری اسلامی رخ دهد.
  اما من یک نشانی به شما می دهم تا دشمن را به خوبی بشناسید این دشمن همان دشمنی است که در قطار زمان قرار گرفته است ودین را به خوبی می شناسد وبرای حفظ منافع خود از نقاط ضعف انسان ها سوء استفاده می کندمانند قضیه سر نیزه کردن قران والان مسایل مربئط به ظهور حضرت.
  یا مهدی

 • لینک نظر علی چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۱۰ نوشته شده توسط علی

  با سلام واقغا چرا ما در مرغ گیر کرده ایم ,و واقعا چرا ما در این مرز ا محدود شده ایم ما قبل از اینکه ایرانی باشیم شیعه هستیم و واقعا حضرت استاد درست می گویند دولت جمهوری اسلامی باید یک مصونیتی برای بقیه شیعیان به وجود آورد

 • لینک نظر عبد چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۲ نوشته شده توسط عبد

  سلام بربندگان خوب خداهمه چی درایران عالیه وزمان ظهورنزدیک است وکسی که فکرش تامرغ بیشترنمیرسد بایدبه فکرنسل چهارم باشد.

 • لینک نظر آسف چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۲ نوشته شده توسط آسف

  با سلام و احترام خدمت استاد شفیعی عزیز شاید هیچ تحلیلی نتوان بهتر و بزرگتر برای حوادث امروز جامعه انجام داد مسلما شما هم بارها و از زوایای مختلف این مسائل را بررسی کرده اید و بسیار تحلیل شما جالب و جذاب و دیدنی بود من که به نوبه خودم لذت بردم از اینگونه تحلیل ولیکن باید این نکته را هم توجه قرار داد این غفلت بزرگی که ما شیعیان امام زمان ایران در آن گرفته شده ایم هم دیکته غرب است برای ما زیرا که یک سری آدم بی دین خدانشناس برای کسب سود بیشتر و خواسته یا ناخواسته با پیروی از تفکرت غرب دست به این اقدامات می زنند توجه کنید که تاجری که یک عمر به جای نماز و مسجد در پای ماهواره ها بزرک شده و شیوه زندگی کاملا غربی دارد نمی تواند اصلا به هیچ وجه در جهتی حرکت کند که به سود شیعیان باشد اون یک نسخه تفکر غرب از زبان یک فرد دائمی است و نکته دیگر اینکه اصلا کسی به این جور موراداصلا توجهی نمی کند. هزاران و میلون ها ایرانی اصلا در توجه این موضوع نیستند

 • لینک نظر سام چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۸ نوشته شده توسط سام

  سلام.لطفا همیشه از استاد استفاده کنید و هرچه رو لازم میدونین توضیح لازم داره از ایشون بپرسین و در اختیار عموم قرار بدین

 • لینک نظر محب سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۴ نوشته شده توسط محب

  باتشكر فراوان از مطلب بسيار تامل برانگيز تان ،تحليلي حاوي نكات لطيف كه انسان را دگرگون مي سازد و پرده از حقايقي برمي دارد مغفول مانده از نظر هزاران شيعه مثل من ومتاسفانه حتي صاحب نظران مدعي.
  استاد سروستاني قطعا" تحليل شما از شرايط امروز داخل كشورمان دقيقتر،كاملتر و بهتر از اين حقير مي باشد اما اگر اجازه دهيد جسارت كنم و درميدان بزرگان وارد شوم واظهار نظر نمايم
  " پيامبر (ص ) - به روايت امام صادق (ع )، از پدرانش : فقر به آن نزديك است كه به كفر انجامد... "
  اعتراضي است دسته جمعي كه گاهي در قالب گراني مسكن ،گاهي گراني لبنيات ،گاهي نان و... ظهور مي كند و گاهي اوقات به موضوع بي كفايتي بعضي مسؤولين اشاره دارد.لذا دور از ذهن نيست كه تصور كنيم جماعتي كه اعتمادشان از برخي مسؤولان سلب شده است و گويا از آنها انتظار مي رود بار همه نابسامانيها را هميشه به دوش بكشند و دم برنياورند،با خواندن جملات شما درخصوص مساله مرغ احتمالا" بياد صحبتهاي عده اي از آقايان مي افتند و ممكن است كل مطلب ارزشمندتان را زير سئوال برند و آنرا ناديده بگيرند. صد البته قول جنابعالي در خصوص غفلت بزرگي كه در همين زمان عارض بر شيعيان ايران شده است صحيح است اما اي كاش درخصوص مساله مرغ صحبت نمي فرموديد تا تحليل بكرتان شبيه سخن ديگران نشود .
  بازهم جسارت من را ببخشيد

 • لینک نظر بنده خدا سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۷ نوشته شده توسط بنده خدا

  تحلیل خوبی بود؛ هرچند برای این که به تعیین وقت متهمتان نکنند مکررا از واژه «شبیه سازی » استفاده کرده اید! ولی بنده حقیر یک مورد را متذکر شوم و آن این که اینقدر با اطمینان دم از مملکت امام زمان نزنید و راحت از سر مشکلات داخلی (مرغ هم که لابد شده پیراهن عثمان!) نگذرید. اول بنشینیم و ببینیم چقدر ملت را از خود راضی نگه داشته ایم، دین خدا را در دل مردم جا داده ایم و شیعه واقعی و نه موروثی پرورانده ایم؛ بعد دسیسه چینی های دنیای خارج را رو کنیم. آیا واقعا شایستگی در ک واقعه ظهور در نسل سوم و چهارم این جمعیت چند ده میلیونی به باور شما شیعه-که برای فرار به آغوش تمدن غرب مسیحی مسابقه می دهند-ایجاد شده است؟

 • لینک نظر محمد سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۵۱ نوشته شده توسط محمد

  مطلب بسیار عالی بود کاملا به روز بود لطفا از این مصاحبه ها بیشتر قرار دهید

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی