سرنوشت اسفبار یک زن آذری که به داعش پیوست

سرنوشت اسفبار یک زن آذری که به داعش پیوست

پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۰۱
امتیاز این گزینه
(3 آرا)

زن یک وهابی آذربایجانی که با خانواده خود برای پیوستن به داعش به سوریه مهاجرت کرده است جزئیات اسفباری از سفر خود به سوریه را به آنان گفته است.

 

به گزارش موعود به نقل از ابنا یکی از سایت‌های مشهور آذری خبری در مورد سرنوشت یکی از خانواده‌های وهابی که برای پیوستن به تروریست‌های داعش به سوریه مهاجرت کرده‌اند منتشر کرد که توجه مردم این کشور را به خود جلب کرد.

این رسانه با اشاره به اینکه چند هفته پیش خبری مبنی بر مهاجرت چند خانواده از شهر اسماعیلی (İsmayıllı) آذربایجان به سوریه و همکاری با داعش منتشر شده بود نوشت: روز گذشته زن یک وهابی که با خانواده خود مهاجرت کرده است با خانواده خود در آذربایجان تماس گرفته و جزئیات اسفباری از سفر خود به سوریه را به آنان گفته است.

این زن که نام وی منتشر نشده گفته است: پس از آنکه در کمپ داعش مستقر شدیم من و سایر زنان را از همسرانمان جدا کرده و آنان را در بخشی دیگر و ما را در بخشی دیگر حبس کرده‌اند. ما هر روز از سوی گروهی از سربازان و فرماندهان داعشی مورد تجاوز قرار می‌گیریم و هیچ کس هم کمکی به ما نمی‌کند.

این زن با بیان اینکه این تماس را به صورت مخفی انجام داده است می‌گوید: اگر متوجه تماس من شوند قطعا مرا خواهند کشت.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که گروهی از وهابیان جمهوری آذربایجان از هفته‌های پیش شروع به مهاجرت خانوادگی به سوی سوریه کرده‌اند.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی