وزیر خارجه بحرین: سیدحسن نصرالله تروریست است و باید محاکمه شود!

وزیر خارجه بحرین: سیدحسن نصرالله تروریست است و باید محاکمه شود!

يكشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

بحرین در واکنش به سخنان شب گذشته سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان بار دیگر مواضع خصمانه خود را برضد ملت و دولت سوریه با محکوم کردن سخنان دبیرکل حزب الله لبنان تکرار کرد.

به گزارش موعود شیخ خالد بن احمد آل خلیفه در واکنش به سخنان شب گذشته سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت؛ سید حسن نصرالله از نظام «بشار اسد» دفاع می‌کند این درحالی است که به زعم وی بسیاری از کشورها با بشاراسد دشمنی دارند.

وی با تروریست خواندن دبیرکل حزب الله اظهار کرد: نصرالله تروریست علیه امت اسلام اعلام جنگ داد، متوقف کردن وی و نجات لبنان از چنگال این فرد، وظیفه قومی و دینی همه ما است.

شیخ خالد در ادامه گفت: سیدحسن نصرالله باید سریعا از سوی مجامع بین‌المللی بازداشت ومحاکمه شود.

دولت منامه دو روز پیش با پیشنهاد نمایندگان مجلس این کشور درباره درج نام حزب الله در فهرست سازمانهای تروریستی موافقت کرد.

ادعاهای وزیر خارجه بحرین علیه مقاومت در شرایطی مطرح شده که رژیم آل خلیفه همواره به سرکوب انقلابیون این کشور مبادرت می‌کند و تاکنون ده‌ها نفر را به شهادت رسانده و به دلایل سیاسی بازداشت کرده است.

شکنجه و قتل زندانیان در زندانهای آل خلیفه از جمله مهمترین موضوع های مورد اعتراض بحرینی ها طی دو سال گذشته بوده که در محافل بین المللی نیز بارها مطرح شده است.

منبع ابنا

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی