ظهور ماشیح از دیدگاه یهود
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»ظهور ماشیح از دیدگاه یهود

ظهور ماشیح از دیدگاه یهود

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

در کتب  عهد عتیق درباره  آخرالزمان و  ظهور منجی موعود آمده است:

۱. آمدن  ماشیح
امكان آمدن ماشیح در هر دوره وجود دارد ... می‌توان گفت كه ماشیح همیشه روی زمین است، بشری خاكی با پایه و مقام بسیار مقدّس و روحانی كه در هر دوره وجود داشته و ناظر است.

۲.  صفات خاصّ ماشیح
و روح خداوند كه روح  حكمت و فطانت و روح مشورت و جبروت و روح علم و خشیت از خداوند است، بر آن خواهد آرامید و او را در خشیت خداوند تیزهوش گردانیده، موافق نظرش حكم و مطابق مسموع گوش‌هایش تنبیه نخواهد فرمود؛ بلكه ذلیلان را به  عدالت حكم و برای مسكینان زمین به راستی تنبیه خواهد نمود و زمین را به عصای دهانش زده، به روح لب‌هایش شریر را خواهد كشت.
ماشیح برای اثبات هویت خود، احتیاجی به انجام معجزات و شگفتی‌های خارق العادّه نخواهد داشت؛ ولی با این همه، او این كار را خواهد كرد. (میشنه تورات)

ادامه دارد...

1 نظر

  • لینک نظر آریا بوذرجمهری دجال ( ماشیح سابق ) سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰ نوشته شده توسط آریا بوذرجمهری دجال ( ماشیح سابق )

    بنده دجال هستم ساله ۲۰۱۴ لوسیفر رو از نزدیک دیدم و بهم نورشو زد و بعد صاعقه زد آیا تا حالا صاعقه طلایی صورتی آبی هامو دیدید بمبی و چخماغی و طوفانام و ... نمیخواستم ابر سبز کنم و گردباد بسازم ولی مجبورم دیگه ! به ابر سیاه و طوفان شن بسنده نمیکنم من شکست نمیخورم این بشریته دربرابره من شکست میخوره این عشق منو تو هوا شناور کرده نمیتونم بیام روی زمین من عشقم خیلی قویه ...

نوشتن نظر