گردان‌های قسام: دست‌های‌مان روی ماشه است
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»گردان‌های قسام: دست‌های‌مان روی ماشه است

گردان‌های قسام: دست‌های‌مان روی ماشه است

دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش حماس با تأکید بر اینکه معادله بمباران در مقابل بمباران، در جریان نبرد اخیر با اسرائیل تثبیت شد، خطاب به دشمن صهیونیستی افزود که مقاومت دست‌هایش روی ماشه است.به گزارش العالم، گردان‌های قسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که از موشک‌های جدید مقاومت در جریان نبرد "شمشیر قدس" رونمایی شد.

این گردان‌ها افزود: شراره‌ای که در نبرد "شمشیر قدس" شعله‌ور شد از فریادهای فلسطینیان در قدس و محله "شیخ جراح" نشات گرفت و مقاومت از این نبرد سربلند بیرون آمد.

گردان‌های قسام گفت: "معادله بمباران در مقابل بمباران، و ویران کردن در مقابل ویران کردن را تثبیت کردیم و کردارمان بر گفتارمان پیشی می‌گیرد و موشک‌های‌مان آماده است و ما منتظر تصمیمات هستیم."

این گردان‌ها با اشاره به شهادت شماری از رهبرانش، خاطرنشان کرد که هزینه تصمیم برای حمله به تل‌آویو و فرودگاه "بن‌ گوریون" شهادت شماری از فرزندان این ملت بوده است.

گردان‌های القسام در ادامه بیانیه افزود: "تأکید می‌کنیم که این پیروزی ثمره خون شهیدان‌مان و نتیجه مبارک عملکرد مبارزان‌مان در اتاق مشترک گروه‌های مقاومت است."

گردان‌های قسام گفت: "ما به دشمن قاطعانه می‌گوییم که اگر بازگردید ما نیز بازمی‌گردیم و دست‌های‌مان روی ماشه است و قطعا نبرد ما مراحل دارد که هنوز مکتوب نشده است."

نوشتن نظر