گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری پس از اقامه نماز عید فطر؛ قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری پس از اقامه نماز عید فطر؛ قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری پس از اقامه نماز عید فطر؛ قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۲۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مقام معظم رهبری با اشاره به راهپیمایی گسترده در روز قدس امسال خاطرنشان كردند كه مردم روزه‌دار ایران اسلامی در این روز نمای درخشانی با جانبداری و حمایت از مردم مظلوم فلسطین ایجاد كردند كه جای سپاسگزاری دارد.
به گزارش موعود به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در خطبه‌های نماز عید سعید فطر كه با حضور گسترده نمازگزاران در صفوف به هم فشرده در دانشگاه تهران و خیابان‌های اطراف آن برگزار شد، هم‌چنین به آثار معنوی ماه رمضان اشاره و تاكید كردند كه به خصوص جوانان باید در حفظ این تاثیرات كوشا باشند.
ایشان هم‌چنین در بخش دیگری از بیانات خود از زلزله اخیر به عنوان حادثه‌ای تلخ و مصیبت‌بار یاد كردند كه برای همه مردم كشور غم به همراه داشت و خاطرنشان كردند كه همدلی مردم و تلاش مسوولان برای از بین بردن آثار این مصیبت باید ادامه پیدا كند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاكید بر این‌كه نباید در تحلیل‌ها دچار خطا شد، یادآور شدند كه آمریكا و صهیونیست دشمنان امت اسلامی هستند و در جهت‌گیری‌های غلطی كه دارند هرگز دل برای ملت‌های مسلمان نمی‌سوزانند.
گزارش كامل بیانات مقام معظم رهبری متعاقبا ارسال خواهد شد.
نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یكشنبه بیست و نهم مرداد ماه مصادف با اول شوال با، مدیحه‌سرایی و قرائت قرآن در دانشگاه تهران اقامه شد.
از ساعاتی قبل نمازگزاران؛ مرد و زن، پیر و جوان خود را به خیابان‌های اطراف میدان انقلاب و دانشگاه تهران رسانده‌اند تا در نماز عید سعید فطر به امامت مقام معظم رهبری شركت كنند.
در این مراسم علاوه بر مقامات لشگری و كشوری، روسای قوا، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای هیات دولت، نمایندگان مجلس، فرماندهان ارتش و سپاه و ... هم‌چنین جمع كثیری از هموطنان‌مان حضور داشتند.

نوشتن نظر