جشن میلاد مولود کعبه در انگلیس، آلمان و سوئد
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»جشن میلاد مولود کعبه در انگلیس، آلمان و سوئد

جشن میلاد مولود کعبه در انگلیس، آلمان و سوئد

جمعه ۱۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

جشن فرخنده میلاد امیرالمؤمنین حضرت علی(علیه السلام) در مراکز اسلامی انگلیس، آلمان و سوئد برگزار می‌شود.


به گزارش موعود، مرکز اسلامی انگلیس با تبریک سالروز میلاد حضرت علی(علیه السلام) اعلام کرد: به همین مناسبت شنبه(11 فروردین) مصادف با سیزدهم رجب جشنی در این مرکز برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌علی شمالی، رئیس مرکز اسلامی انگلیس، سخنران مراسم خواهد بود و بهزاد مولایی از مداحان اهل بیت(علیهم السلام) نیز برای حاضران مولودی‌خوانی می‌کند.

همچنین بنا بر اعلام مرکز اسلامی هامبورگ در آلمان، به مناسبت سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت امام علی(علیه السلام) جشن با شکوهی در مرکز اسلامی هامبورگ برگزار می­ شود.

زمان این مراسم فردا جمعه(دهم فروردین) از ساعت 18:45 دقیقه به وقت محلی خواهد بود و تلاوت قرآن، اجرای تواشیح، مسابقه، سخنرانی آیت‌الله رمضانی، امام و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ و مولودی‌خوانی محمد قاضوی از برنامه‌های مراسم اعلام شده است.

مرکز اسلامی امام علی(علیه السلام) در استکهلم(پایتخت سوئد) نیز به مناسبت 13 رجب و به منظور معرفی الگوی شخصیتی مولای متقیان و سیره و سبک زندگی آن امام همام و با هدف تجلیل از مقام شامخ پدران فردا جمعه(10 فروردین) جشنی در سالن اجتماعات مرکز برگزار می‌کند.

برنامه‌های مراسم شامل قرائت قرآن کریم، شعر و دکلمه، سخنرانی در خصوص الگوی شخصیتی حضرت علی(علیه السلام)، مولودی‌خوانی و اجرای موسیقی آیینی، برگزاری مسابقات فرهنگی همراه با اهدای جوایز و سخنرانی خواهد بود.
منبع: ایکنا

نوشتن نظر