بررسی نمادهای چالش مهدویت از دهه پنجاه شمسی تا کنون
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»بررسی نمادهای چالش مهدویت از دهه پنجاه شمسی تا کنون

بررسی نمادهای چالش مهدویت از دهه پنجاه شمسی تا کنون

سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۸
امتیاز این گزینه
(1 رای)

در مقابل روحیة استکباری که هم در دوران غیبت و هم در دوران ظهور، مهم‌ترین عامل دشمنی و ستیز با امام عصر(عج) است، می‌بایست به کارهایی مانند شناسایی اهداف و راهکارهای دشمن، آگاهی سازی افراد و جوامع نسبت به این امر و مقاومت و مقابله در مقابل توطئه‌ها و تحرّکات دشمن پرداخت.

 


به همین مناسبت «صدرالله زین العبادی» در کتاب «بررسی نمادهای چالش مهدویت» به شناسایی چالش‌ها و عوامل مهدی‌ستیزی از دهه پنجاه شمسی پرداخته است تا از دوران پیش از انقلاب اسلامی، نگاهی گذرا به دشمنی استکبارورزان علیه امام عصر(عج) در کشور ایران داشته باشد.
زین‌العبادی، کتاب خود را چهار فصل گردآوری کرده است. در فصل اوّل به بررسی محتوا و مفهوم چالش، در فصل دوم به بررسی روند ورود چالش به ایران (از جمله مدّعیان دروغین مهدویت، شکل‌گیری و ورود بهائیت به ایران و...)، در فصل سوم به موضوع غرب و چالش مهدویت (از جمله بیان تبلیغات و تئوری‌های ارائه شده توسط مستشرقان و ایده‌ها و آرمان‌های مهدوی در ادیان ابراهیمی) و در فصل چهارم به راهکارهای مقابله با چالش‌های مهدویت پرداخته است.
برای تهیه این اثر به آدرس شیراز، فلکه شهرداری، جنب بانک تجارت، انتشارات‌نامة پارسی مراجعه کنید یا با شماره تماس 32231280-071 تماس بگیرید.

1 نظر

  • لینک نظر صادقی نور سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۶ نوشته شده توسط صادقی نور

    باسلام واحترام انصافا برای حقیر که دانشجوی استادزین العبادی می باشم جای بسی افتخاراست این اثرپرمحتوی وتاثیرگذاربرای نسل جوان.

نوشتن نظر