پورنوکراسي راهی برای بستن چشم مردم
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»پورنوکراسي راهی برای بستن چشم مردم

پورنوکراسي راهی برای بستن چشم مردم

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مفهوم هرزه نگاری با مفهومی به نام «پورنوکراسی» گره خورده است و پورنوکراسی فرایندی است که در آن، هوای نفس و شهوات انسان بر وی حکومت می کند.


با رقم خوردن پورنوکراسی فرد دیگر نسبت به مسائل اطراف خود و اتفاقات سیاسی و اجتماعی بی تفاوت می شود، زیرا ذهن او مملو از محتوای مستهجنی است که به آن اعتیاد پیدا کرده است.

رقم زدن پورنو کراسی همواره مطلوب حکومت های امپریالیستی بوده، زیرا با اشاعه فحشا، انسان روز به روز بیشتر از خدا فاصله گرفته و بیشتر در خود فرو می رود.

در نتیجه این فاصله گرفتن از حقیقت است که بسیاری از قوانین خلاف، به عنوان هنجار در یک جامعه گسترش پیدا میکند و سودجویان میتوانند از راه آن به اهداف خود برسند.

هرزه نگاری سبب فروپاشی یک جامعه به لحاظ اخلاق، فرهنگ و خانواده می شود. آمریکا یک نمونه از این فروپاشی است، تا جایی که باراک اوباما در کتاب جسارت امید از افسارگسیختگی زنازادگی می گوید:

بیش از 50 درصد از افراد با هویت آمریکایی، از پدر حقیقی خود اطلاع ندارند!

به سبب این زنازادگی در آمریکا اوباما معتقد بود: به سبب موج وسیع زنازادگی، مدیریت جامعه آمریکا سخت و بیرون رفتن از این وضعیت همتی بلند می طلبد!

حال آنکه حقیقت امر چیز دیگری است و هدایت یک جامعه زنازاده  و درگیر نفس که کاری با سیاست و جامعه ندارند به سمت میلهای شخصی سیاستمداران، بسیار راحت تر از اغوای افراد پاکی است که بر حق اصرار دارند.

منبع: بخشی از کتاب دنیای قشنگ نو، انتشارات هلال

برای مطالعه متن کامل این کتاب میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:
http://ktbr.ir/b26680

سایر مطالب این مجموعه: « قلب قرآن کریم اندر حکایت »

نوشتن نظر