سرکرده گروه تکفیری تروریستی «گردان های خالد» به هلاکت رسید
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی» سرکرده گروه تکفیری تروریستی «گردان های خالد» به هلاکت رسید

سرکرده گروه تکفیری تروریستی «گردان های خالد» به هلاکت رسید

يكشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۵۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

سرکرده گروه تکفیری تروریستی موسوم به «گردان های خالد» در شهر زبدانی واقع در 50 کیلومتری غرب شهر دمشق پایتخت سوریه به هلاکت رسید.

 

به گزارش موعود به نقل از ایرنا، این تروریست تکفیری و دو تن از همراهانش درحمله روز شنبه جنگنده های ارتش سوریه علیه مقرهای این گروه تروریستی به هلاکت رسیده است.

عناصر وابسته به این گروه تروریستی تکفیری چند روز پیش به پست های ایست وبازرسی ارتش سوریه در ورودی های شهر زبدانی حمله کرده و تعدادی از سربازان ارتش را به قتل رسانده بودند.

برپایه این گزارش، منابع آگاه اخبار حاکی از دستگیری «زهران علوش» سرکرده گروه تروریستی سلفی «جیش الاسلام» در منطقه جوبر واقع در شمال شرق شهر دمشق را تایید نکردند.

برخی از پایگاه های اینترنتی از دستگیری علوش خبرداده بودند.

کارشناسان بر این باورند که درصورت دستگیری و یا هلاکت علوش تشکیلات تروریستی مستقر در منطقه غوطه شرقی که هم اکنون وارد درگیری های سنگینی با نیروهای ارتش سوریه شده است، فرو می پاشد.

منابع نظامی سوری تاکید کرده اند که نیروهای ارتش سوریه عملیات موفق خود در منطقه جوبر و مناطق پیرامونی آن در غوطه شرقی ریف دمشق را با قدرت ادامه داده و توانسته اند تعدادی از تونل ها را که توسط تروریست ها حفر شده بود، نابود کنند

عملیات دقیق نیروهای ارتش سوریه در ریف غربی دمشق در منطقه الزبدانی به انفجار یک خودرو تروریست ها مجهز به سلاح سنگین منهدم و به هلاکت« احمد المغربی» مسئول بخش عملیات ویژه گروه تروریستی الجبهه الاسلامیه و« رشید الرفاعی» و « صهیب العبدان» دو تروریست تکفیری لبنانی و سعودی عضو گروه تکفیری جبهه النصره منجرشد.

العبدان متخصص انفجارهای تروریستی بوده است.

نوشتن نظر