تلاش موساد برای عقیم کردن مردم مصر
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»تلاش موساد برای عقیم کردن مردم مصر

تلاش موساد برای عقیم کردن مردم مصر

پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۲۳
امتیاز این گزینه
(3 آرا)

یک جاسوس صهیونیستی بازداشت شده در مصر از تلاش موساد برای عقیم کردن مردان و زنان مصری پرده برداشت.

به گزارش فارس، روزنامه الاهرام مصر دیروز در مطلبی نوشت که دادستانی عالی دولت مصر کشف کرده است که "بشار ابو زید" متهم اردنی که به اتهام جاسوسی برای موساد در مصر بازداشت شده است، اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است.

بر اساس این اطلاعات، "اوفیر هراری" افسر موساد از این جاسوس خواسته بود تا شرکتی را برای واردات کالاهای اسرائیلی در زمینه آرایش مو برای مردان و زنان تاسیس کند، این شرکت قرار بود تنها نمایندگی توزیع این کالاها در اسرائیل باشد.

الاهرام میافزاید که این افسر موساد به ابوزید گفته است که علت این اقدام در مصر این است که مواد فوق باعث ایجاد نازایی در میان زنان  و مردان مصری میشود  در نهایت میتواند نسل مصریها را کاهش داده و با خطر نابودی مواجه کند.

موساد همچنین از این جاسوس خواسته بود تا شرکت‌های ارتباطی در سودان و لیبی تاسیس کند تا موساد بتواند از این طریق خطوط ارتباطی این کشورها را نیز زیر نظر بگیرند.

بشار در اعترافات خود میافزاید که مبالغی که در ازای جاسوسی برای موساد دریافت کرده بالغ بر 35 هزار دلار بوده است که آخرین مبلغ آن 4 هزار دلار بوده که برای گزارشی که از انتشار نیروهای نظامی و امنیتی بعد از انقلاب 25 ژانویه در میدانها و خیابان‌های قاهره تهیه کرده، دریافت کرده است.

نوشتن نظر