رقاصی وسط مجلس ختم!
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»رقاصی وسط مجلس ختم!

رقاصی وسط مجلس ختم!

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۷
امتیاز این گزینه
(7 آرا)

فتنه باب و بها از توطئه هاییست که اواسط دوره قاجاریه باهدف آسیب رساندن به اسلام وخصوصاّ تشیع از سوی کانونهای استعماری طراحی شد.

 

اخیرا در یکی از خانه های مسکونی در حوالی میدان رسالت تهران مجلس ختم یک بهایی فوت شده با حضور تعدادی از اعضای این فرقه برگزار شد.
در ابتدای مراسم سخنران بحث هایی درباره هستی، خلقت از منظر بهائیت مطرح کرد و پس از آن مراسم شعر خوانی( اشعار مخصوص فرقه ضاله بهائیت) و رقص مخصوص!!! توسط مردان هنگام شعر خوانی در حضور جمعیت زن و مرد حاضر در مراسم انجام شد.

فتنه باب و بها از توطئه های مهمی است که از اواسط دوره قاجاریه باهدف آسیب رساندن به اسلام وخصوصاّ تشیع از سوی کانونهای استعماری طراحی شد و در مسیر تداوم حیات سیاه و تباهش همواره درکنار دشمنان اسلام ، درصدد ضربه زدن به این دین مبین و از بین بردن خصلتهای ضد استکباری و ظلم ستیز ان بود و دریک کلام هدف طراحان این فتنه، تلاش برای شکستن کیان و اقتدارملی ایرانیان که از زمان صفویان حول محور تشیع پدید آمده و منافع قدرتهای استکباری و استعماری را تهدید می کرد، بود.

اخیرا مشاهده شده این فرقه که هدفش جذب جوانان با هدف انزوا و از بین بردن اسلام و ترویج آیین بهائیت است، تحرکات زیادی در سطح کشور بویژه تهران داشته است.

دانا

نوشتن نظر