تسلّط رسانه‌ای صهيونيسم بر جهان
موقعیت شما: مطالعات فرهنگی»مقالات مطالعات فرهنگی»رسانه ها»تسلّط رسانه‌ای صهيونيسم بر جهان

تسلّط رسانه‌ای صهيونيسم بر جهان

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۱۷
امتیاز این گزینه
(5 آرا)

تمامی شبكه‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و كابلی آمریكا تقریباً به وسیله شش غول رسانه‌ای اداره می‌شوند و با توجّه به اینكه این رسانه‌های آمریكایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه‌های سرگرم كننده مردم جهان از طریق این رسانه‌های انحصاری تأمین می‌شود، می‌توان اذعان داشت كه این غول‌های رسانه‌ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.شش ابر رسانه آمریكایی، جریان اصلی رسانه‌ها در جهان را در دست دارند و هدف اوّلیه آنها نیز سلطه‌جویی اقتصادی است و نه اطّلاع‌رسانی. این ابر رسانه‌ها كه هر كدام دارای شبكه‌های رادیویی، تلویزیونی، ماهواره‌ای و ... هستند، به اشكال گوناگون تحت سلطه صهیونیست‌‌ها قرار دارند و در جهت پیشبرد اهداف صهیونیسم فعّالیت می‌كنند.

 

 

تمامی شبكه‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و كابلی آمریكا تقریباً به وسیله شش غول رسانه‌ای اداره می‌شوند و با توجّه به اینكه این رسانه‌های آمریكایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه‌های سرگرم كننده مردم جهان از طریق این رسانه‌های انحصاری تأمین می‌شود، می‌توان اذعان داشت كه این غول‌های رسانه‌ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.
سیاست‌‌های دولت آمریكا، مبنی بر كنترل نكردن صنعت ارتباطات، منجر به ادغام شركت‌هایی در این كشور شد كه خود زمینه به وجود آمدن غول‌های رسانه‌ای را فراهم آورد. این غول رسانه‌ای كه طيّ دهه 1990 م. به لحاظ گستردگی تقریباً سه برابر شدند، اكنون با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه می‌دهند.
تمامی شبكه‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و كابلی آمریكا تقریباً به وسیله شش غول رسانه‌ای اداره می‌شوند و با توجّه به اینكه این رسانه‌های آمریكایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه‌های سرگرم كننده مردم جهان از طریق این رسانه‌های انحصاری تأمین می‌شود، می‌توان اذعان داشت كه این غول‌های رسانه‌ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.
بدین ترتیب شش ابر رسانه آمریكایی، جریان اصلی رسانه‌ها در جهان را در دست دارند و هدف اوّلیه آنها نیز سلطه‌جویی اقتصادی است و نه اطّلاع‌رسانی. این ابر رسانه‌ها كه هر كدام دارای شبكه‌های رادیویی، تلویزیونی، ماهواره‌ای و ... هستند، به اشكال گوناگون تحت سلطه صهیونیست‌‌ها قرار دارند و در جهت پیشبرد اهداف صهیونیسم فعّالیت می‌كنند.
این شش غول رسانه‌ای عبارتند از:
1ـ تایم وارنر: AOL؛
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورك: TWX؛
ـ نحوه تأسیس: از ادغام بین شركت تایم و شركت ارتباطات وارنر در سال 1990 م. تأسیس و در سال 2001 م. به وسیله AOL خریداری شد؛
ـ محلّ استقرار: نیویورك، ویلمینگتون و دلاویر، آمریكا؛
زمینه فعّالیت: تلویزیون كابلی و پخش برون مرزی؛

 


ـ وب سایت:
www.timewarner.com
تایم وارنر در حال حاضر بزرگ‌ترین غول رسانه‌ای جهان است؛ شركت AOL با خرید شركت تایم وارنر در سال 2000 م. به مبلغ 160 میلیارد دلار، این غول رسانه‌ای را به وجود آورد و استیو كییس غیریهودی به عنوان رئیس AOL تایم وارنر و جرالد لوین، رئیس یهودی تایم وارنر به عنوان مدیر اجرایی انتخاب شدند. این شركت عظیم بخش اصلی بازار فیلم، شبكه سی.ان.ان (CNN)، اینترنت و رسانه‌های چاپی را قبضه كرده و بزرگ‌ترین انحصارجهانی در زمینه رسانه‌ای است. بخش مطبوعاتی این كمپانی به مدیريّت نورمن پرل اشتاین كه یك یهودی است، بزرگ‌ترین ناشر مطبوعاتی در آمریكاست كه «مجلّه تایم» از آن جمله است. شركت‌های معروف دیگری از قبیل شركت‌های اینترنتی و رسانه‌ای نظیر HBO, TCM , TNT نیز مربوط به این غول رسانه‌ای است.
این شركت بزرگ، از تركیب غول بزرگ و جدید «امریكن آنلاین» با غول سنّتی رسانه‌ای به نام تایم وارنر به وجودآمد. امریكن آنلاین بیشترین كاربران اینترنتی را در آمریكا و كانادا پوشش می‌دهد و از طریق شبكه CNN و شركت فیلم‌سازی برادران وارنر به خوبی می‌تواند فرهنگ و باورهای آمریكایی را كه در ایالات متّحده، به ارزش‌های آمریكایی یا اصطلاحاً «كیش آمریكایی» موسوم شده‌اند، در سراسر جهان شایع كنند. تایم وارنر جایزه «جوبیلی» را به پاس پشتیبانی طولانی و همه جانبه از رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو دریافت كرده است.
رسانه‌های تحت مالكيّت این شركت در آمریكا عبارتند از:
تلویزیون: شبكه تلویزیونی «سی.ان.ان»، «اچ.بی. او»، «سینه فاكس»، «ترنر كلاسیك مووی»، «تی.بی.اس سوپر ـ استیشن»، «تی.ان.تی»، «كارتون نت ورك»، «دبلیو.بی»، «اسپرت نت نیویورك»؛
مجلّه: «تــایــم»، «پـیـپل»، «اپورتـزایلوستــریتد»، «ماد مگزین»، «فورچون»، «مانی مگزین»؛

2ـ وایاكام:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورك» VIAB؛
ـ سال تأسیس: 2006 م.؛
ـ محلّ استقرار : نیویورك، آمریكا؛
ـ زمینه فعّالیت: تلویزیون‌های كابلی، عكس‌های متحرّك؛
ـ وب سایت:
www.viacom.com
وایاكام دومین شركت بزرگ رسانه‌ای است كه مالك شبكه‌های تلویزیونی متعدّدی چون شبكه سراسری CBS آمریكاست. این شركت توسط یك یهودی به نام سامنر ردستون اداره می‌شود و فیلم‌های سینمایی این شركت توسط «پارامونت پیكچرز» به مدیريّت زنی یهودی به نام شری لنسینگ تولید می‌شود. از دیگر دارایی‌های تأثیرگذار و بزرگ این شركت می‌توان به شبكه تلویزیونی (MTV) اشاره كرد كه از سوی ماهواره‌های متعدّد در سراسر جهان قابل مشاهده است و بخش بزرگی از صدور ارزش‌های آمریكایی را در سراسر جهان بر عهده دارد. عامل اصلی شهرت Viacom، شبكه‌های كابلی «Showtime»، «MTC»، «Nickelodeon» و سایر شبكه‌ها هستند. از سال 1989 م. MTV ، Nickelodeon روز به روز مخاطب نوجوان و جوان بیشتری را به خود جلب كرده‌اند. در سال 2001 م. برای چهارمین سال متوالی MTV رتبه نخست شبكه‌های كابلی را در میان مخاطبان 14 تا 24 ساله كسب كرد. MTV از طریق راه‌اندازی شبكه‌های جدید، همچون MTV Dance در «انگلستان» و MTV Live در حوزه «اسكاندیناوی» به دنبال نفوذ بیشتر در اروپاست. MTV با مجموع 210 میلیون مشترك در 71 كشور دنیا، تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر ذهن و روح جوانان سراسر دنیا دارد.
اكنون وایاكام در پخش برنامه‌های ماهواره‌ای و ساخت بازی‌های رایانه‌ای نقش مهمّی دارد و بزرگ‌ترین كمپانی دست‌اندركار خبر، موسیقی، هنر، ورزشی، سرگرمی، برنامه‌های كمدی و برنامه‌های كودكان و نوجوانان در آمریكاست و از این نظر، پس از شركت «دیسنی» مقام دوم دنیا را در اختیار دارد.
رسانه‌های تحت مالكيّت این شركت در آمریكا عبارتند از:
تلویزیون: شبكه رادیو تلویزیونی «سی.بی.اس»، شبكه‌های تلویزیونی «ام.تی.وی» شامل: «ام.تی.وی» «نیكلو دون»، «كمدی سنترال»، «وی. اچ. وان»، «سی.ام.تی»، «اسپایك.تی.وی» و دیگر كانال‌های وابسته، شبكه تلویزیونی «بی.ای.تی».

3ـ نیوز كورپوریشن:
ـ علامت اختصاری در بازار بورس نیویورك: NWS؛
ـ محلّ تأسیس: آدلاید، استرالیا؛
ـ سال تأسیس: 1979 م.؛
ـ محلّ ثبت: ویلمینگتون، دل اویر، آمریكا؛
ـ دفتر مركزی: شهر نیویورك؛
ـ زمینه فعّالیت: رسانه‌های گروهی؛
ـ محصولات: فیلم، تولیدات تلویزیونی، شبكه‌های تلویزیونی، تلویزیون ماهواره‌ای، روزنامه، مجلّه، انتشار كتاب، ورزش، وب سایت.
ـ وب سایت: www.newscorp.com
نیوزكورپوریشن، سومین شركت رسانه‌ای بزرگ آمریكا و متعلّق به مرد ثروتمند رسانه‌ای جهان‌ روپرت مرداك است كه به گرایش‌های راست گرایانه‌اش معروف است. این شركت علاوه بر ایالات متّحده در بسیاری از كشورهای جهان، از جمله انگلیس، استرالیا، كانادا، هند، هنگ‌كنگ، چین و ایتالیا نیز سرمایه‌گذاری‌های كلانی كرده و در همه جای دنیا صاحب شبكه‌های رادیویی و تلویزیونی متعدّدی است. بخش بزرگی از مسئوليّت صدور ارزش‌های آمریكایی به دیگر نقاط جهان را این شركت به عهده دارد؛ زیرا نیوز كورپوریشن به واسطه دارا بودن استودیوی بزرگ فیلم‌سازی شركت معروف «فاكس قرن بیستم» تسلّط و نفوذ بسیاری بر هالیوود دارد. علاوه بر این، شبكه تلویزیونی ماهواره‌ای فاكس و فاكس‌نیوز، كه از شبكه‌های جنجالی خبرساز محسوب می‌شوند و مخاطبان نسبتاً زیادی در سراسر آمریكا و جهان دارند، متعلّق به این شركت هستند.
نیوزكورپ صاحب یك چهارم از كلّ رسانه‌ای شنیداری، دیداری و چاپی جهان از جمله 100 روزنامه و مجله بزرگ دنیا است. فاكس و فاكس نیوز كه از شبكه‌های جنجالی وخبرساز محسوب می‌شوند، متعلّق به این شركت هستند و اداره مركزی نیوزكورپوریشن در نیویورك قرار دارد. همچنین نیوزكورپ در انگلستان، شبكه تلویزیونی اسكای (SKY) و3 روزنامه كثیرالانتشار «تایمز»، «ساندی تایمز» و «سان» را در اختیار دارد و در «هند»، «آمریكای لاتین» و «هنگ‌كنگ» و «استرالیا» نیز چندین شبكه تلویزیونی داخلی را اداره می‌كند. اخیراً شبكه «اسكای ایتالیا» را نیز در شهر «رم» راه‌اندازی كرد. شبكه «فارسی ـ وان» آخرین هجمه رسانه‌ای نیوزكورپریشن است كه در اوایل سال 2009 م.
به زبان فارسی راه‌اندازی شد، عدّه‌ای این شبكه را «سومین حلقه از صف جدید مبارزه علیه تولیدات رسانه‌ای، فرهنگی ایران، پس از MBC، پرشیا و BBC فارسی می‌دانند.
شبكه ماهواره‌ای «فارسی ـ 1» كه به پخش سریال‌های دوبله فارسی می‌پردازد، مربوط به یك غول رسانه‌ای است كه جامعه هدف آن، كشورهای فارسی زبان، به خصوص ایران است.
از نشریات معروف كه وابسته به نیوزكرپ هستند، می‌توان به «دیلی تلگراف»، «وال استریت ژورنال»، «نیویورك پست»، «داو جونز»، بزرگ‌ترین روزنامه بورس دنیا «ای اسپیس» اشاره كرد.

 

رسانه‌های تحت مالكيّت شركت «نیوز كورپ»
در آمریكا
ـ مجلّه: «اسمارت سورس»، «تی.گاید»، «ویكلی استاندارد»؛
ـ شبكه تلویزیونی: كانال «فاكس نیوز»، «فاكس اسپورتزنت»، «فاكس مووی چنل»، «فاكس ریالیتی»، «فاكس اسكار چنل»، «بی اسكای بی»، «دایركت، تی.وی»؛
ـ روزنامه: «سان»، «نیوز آو د ورلد»، «ساندی تایمز»، «تایمز»، «تایمز اجوكیشنال ساپلیمنت» و «نیویورك پست»؛
در استرالیا:
روزنامه «استرالین»، «ویكند استرالین»، «كوریر»، «میل»، «ساندی میل»، «كایرنزپست»، «گلد كوئست بولتین»، «فیجی تایمز»، «تاون سیله بولتین»، «دیلی تلگراف» «ساندی تلگراف»، «هرالد سان»، «ساندی هرالد سان»، «ویكلی تایمز»، «ام.ایكس»، «ادور تایزر»، «ساندی میل»، «ساندی تایمز»، «مركوری»، «ساندی تاسمانین»،‌«نورترین تریتوری»، «ساندی تریتورین»؛
ـ شبكه تلویزیونی : «فاكس تل»، «اف. ایكس. نت وركس»
در آمریكای لاتین:
ـ شبكه تلویزیونی: «دایركت تی.وی»، «اسكای آمریكای لاتین»
در آسیا
ـ شبكه تلویزیونی «استار تی.وی»
در ایتالیا
ـ شبكه تلویزیونی: «اسكای ایتالیا»

4ـ والت دیسنی:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورك: DIS
ـ محلّ تأسیس: «بربانك»، «كالیفرنیا»، آمریكا؛
ـ سال تأسیس: 1923 م.؛
ـ زمینه فعّالیت: رادیو تلویزیون، انیمیشن، عكس‌های متحرّك و فعّالیت‌های تفریحی؛
ـ محصولات: شركت رادیو تلویزیونی «ای.بی.سی»، استودیوهای والت دیسنی، شركت‌های عكس‌های متحرّك و انواع وسایل سرگرم‌كننده؛
ـ وب‌سایت:
www.disney.go.com
والت دیسنی بزرگ‌ترین شركت رسانه‌ای منحصراً سرگرم‌كننده آمریكا و جهان است كه یكی از بزرگ‌ترین شركت‌های رسانه‌ای و سرگرمی و همچنین تولیدكننده فرآورده‌های فرهنگی جهان به شمار می‌آید. میخائیل ایزنر، رئیس و مدیر اجرایی این شركت، نیز فردی یهودی است.
این شركت كه بسیاری از شنیدن نام آن به یاد كارتون‌های جذّاب و ملودرام سینمایی و تلویزیونی می‌‌افتند، مالك شبكه تلویزیونی ماهواره‌ای سراسری آمریكا (ABC) است كه نقش مؤثّری در انتشار اخبار و اطّلاع‌رسانی مردم آمریكا به عهده دارد و طبق آمار سال 2000 م. كمیته نظارت بر رسانه‌های تصویری
آمریكا، بیش از 83% مردم آمریكا و كانادا اخبار و اطّلاعات خود را از طریق این شبكه و بخش خبری آن «ای.بی.سی نیوز» دریافت می‌كنند. شركت دیسنی از لحاظ عظمت و درآمد مالی، پس از نیوزكورپ قرار می‌گیرد.
شركت دیسنی پیش از واگذاری به «ایزنر» در سال 1984 م. توسط خانواده غیریهودی دیسنی اداره می‌شد و تنها دغدغه آن سرگرم كردن خانواده‌ها بود؛ امّا از سال 1994 م. آقای ایزنر محصولاتی را روانه بازار كرد كه در آن انگیزه‌های سیاسی واضح و روشن بود. شخصیت‌های زنده به جای تصاویر انیمیشین حضور داشته و اعمال منافی عفّت عمومی انجام می‌دادند. او داستان‌هایی را با مضامین جنسی روانه بازار می‌كرد و در آن داستان‌ها به دنبال اهداف خویش بود.
شركت «والت دیسنی» در «نمایشگاه هزاره» واقع در «ایالت فلوریدا»، «بیت‌المقدّس» را به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی كرد. از 8 میلیون دلار هزینه این نمایشگاه، اسرائیل مبلغ 8/1 میلیون دلار سرمایه‌گذاری كرد و با دیسنی در گسترش این نمایشگاه شریك شد.
رسانه‌های تحت مالكيّت شركت والت دیسنی در آمریكا عبارتند از:
شبكه‌های رادیو تلویزیونی «دیسنی چنل»، «ای.بی.سی فمیلی»، «ای.اس.پی»، «اس،او»، «ای.پی نت»، 10 ایستگاه تلویزیونی محلّی و همچنین 26 ایستگاه رادیویی محلّی شامل «ای.اس.پی.ان رادیو»، «رادیو دیسنی» و «ای.بی.سی رادیو».
5ـ برتلزمان:
ـ محلّ تأسیس: «گوترسلو»، «آلمان»
ـ سال تأسیس: 1835 م.
ـ مؤسّس: كارل برتلزمان (Carl Bertelsmann)
زمینه فعّالیت: رسانه‌های گروهی
ـ محصولات: شبكه‌های رادیو و تلویزیونی، انتشار كتاب، روزنامه و مجلّه؛
ـ وب‌سایت:
www.bertelsmann.com
برتلزمان از بزرگ‌ترین شركت‌های رسانه‌ای است كه سرمایه‌گذاران آن آمریكایی، اروپایی هستند و احاطه و گستره نفوذ این كمپانی در خارج از آمریكا، به ویژه اروپا در مقایسه با دیگر رسانه‌های آمریكایی به حدّی است كه برخی آن را كمپانی غیرآمریكایی قلمداد می‌كنند.
خواهران معروف RTL كه مجموعه‌ای از شبكه‌های رادیویی و تلویزیونی و استودیوهای فیلم‌سازی هستند، متعلّق به این غول رسانه‌ای اروپایی، آمریكایی هستند. برتلزمان همچنین انتشارات «رندوم‌هاوس» را در اختیار دارد كه یكی از بزرگ‌ترین مؤسّسه‌های انتشاراتی جهان قلمداد می‌شود و سالانه میلیون‌ها جلد كتاب در سراسر جهان منتشر می‌كند. موج امپریالیسم رسانه‌ای در اوّلین خیزش خود، حوزه كشورهای عربی و آمریكای شمالی را درنوردید. رقابت شدیدی میان شركت برتلزمان و دیگر شركت‌های آمریكایی وجود دارد؛ امّا از آنجا كه تمامی آنها در جهت اهداف اقتصادی و سرمایه‌داری آمریكایی گام برمی‌دارند، در یك پروسه كاری قرار می‌گیرند و تشابه كاری دارند.
رسانه‌های تحت مالكيّت شركت برتلزمان در اروپا و آمریكا عبارتند از:
در آلمان
ـ روزنامه: «فاینشنال تایمز دویچلند»، «ساخسیچه سایتونگ».
ـ مجلّه: «آرت بریگیته»، «كپیتال»، «اشترن»، «اسن.‌اند.ترینكن»، «پی.ام»، «اشخونرووخن».
ـ رادیو: «ار.تی.ال برلین»، «رادیو هامبورگ».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال»، «وی.او.ایكس».
در فرانسه
ـ مجلّه: «فمی اكچول»، «گالا»، «پریما»، «تله لویسرس».
ـ رادیو: «فانررادیو»، «ار.تی.ال»، «آر.تی.ال ـ2».
ـ تلویزیون: «ام ـ6».
در لهستان
ـ مجلّه: «كلادیا»، «ناج»، «نشنال جئوگرافیك».
در ایتالیا
ـ مجلّه: «فوكوس».
در روسیه
ـ مجلّه: «كئو».
در اسپانیا
ـ مجلّه: «میا»، «مای انیترزانتی».
در استرالیا
ـ مجلّه: «نیوز» (3/56 درصد)، «تی.وی.تایم» (3/56 درصد).
در بلژیك
ـ رادیو: «بل.آر.تی.ال».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال»، «تی.وی.وان».
در هلند
ـ رادیو: «یورین.اف».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال ـ4»، «آر.تی.ال ـ5»، «آر.تی.ال ـ7».
در انگلستان
ـ تلویزیون: «فایو».
در مجارستان
ـ تلویزیون: «آر.تی.ال كلاب».
در آمریكا
ـ شبكه: «بی.ام.جی»، انتشارات «رندوم هاوس».


6ـ جنرال الكتریك:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورك: GE
ـ سال تأسیس: 1879 م.
ـ محلّ استقرار: «فیرفیلد»، «كانكتیكات»، آمریكا
ـ زمینه فعّالیت: چندین شركت با فعّالیت‌های مختلف
ـ محصولات: موتورهای جت، برق، وسایل سرگرمی، امور مالی، كامپیوتری و ماشین‌آلات صنعتی
ـ وب‌سایت: www.ge.com
جنرال الكتریك از قدیمی‌ترین شركت‌های بزرگ آمریكاست كه سابقه آن حتّی به پیش از اختراع رادیو و تلویزیون می‌رسد. جنرال الكتریك در اوایل سال 2001 م. بخش‌هایی از شبكه‌های تلویزیونی خود را با بخش‌هایی از شركت عظیم «مایكروسافت» ادغام كرد و نظارت و سرپرستی آنها را به عهده گرفت و همچنین به تازگی با شركت رسانه‌ای «ویوندی یونیورسال» صاحب شركت فیلم‌سازی مشهور یونیورسال به توافق رسیده است تا با بخش‌های بزرگی از این شركت عظیم فرانسوی كه از سه سال پیش دچار مشكلات مالی فراوان شده است، ادغام شود. با چنین اتّفاقی، غول رسانه‌ای جدیدی هم‌تراز «ای.او.ال»، تایم وارنر و نیوزكورپوریشن ایجاد می‌شود. این شركت مالك شبكه‌های «NBC» و «CNBC» است.
این شركت در انتخابات سال 2000 م. 1/1 میلیون دلار به ستاد تبلیغاتی جرج ‌بوش كمك كرد.
جنرال الكتریك از هفت زمینه كاری متفاوت تشكیل شده كه عبارتند از:
ـ مالی و بازرگانی، نظیر وام، لیزینگ، برنامه‌های مالی و بیمه‌های تجاری.
ـ صنعتی، نظیر محصولات برقی و صنعتی، لوازم خانگی بزرگ، سیستم‌های اتوماسیون.
ـ كارخانجات پلاستیك‌سازی، محصولات سیلیكونی و كوارتزی، فنّاوری سنسورها.
ـ مالی، نظیر خدمات اعتباری، كارت‌های بانكی، بیمه‌های اعتباری.
ـ بهداشت؛ پارادایم نوین در مراقبت از بیماران.
ـ بین‌المللی، شبكه خبری و اطّلاع‌رسانی و تفریحی.
ـ‌ زیربنایی، نظیر موتورهای هواپیما، گاز، نفت، انرژی، فناوری و خدمات فرآیندهای ریلی و ساخت توربین‌ها.
رسانه‌های تحت مالكيّت شركت جنرال الكتریك در آمریكا عبارتند از:
شبكه‌های تلویزیونی «سی.ان.بی.سی» و «ان.بی.سی. یونیورسال» كه شامل شبكه‌ها، شركت‌های فیلم‌سازی، ایستگاه‌های تلویزیونی، كانال‌های كابلی مخصوص سرگرمی، محصولات تلویزیونی و بازی‌های ورزشی است.
از آنجا كه تمامی پست‌های اجرایی و مهم در شبكه‌ها و رسانه‌های متعلّق به این غول‌های رسانه‌ای در اختیار صهیونیست‌ها است، تسلّط صهیونیست‌‌ها بر رسانه‌های جمعی آمریكا، مهم‌ترین حقیقت زندگی، نه فقط در آمریكا، بلكه در سراسر جهان است.
تسلّط صهیونیست‌ها بر رسانه‌ها به شكل نامحسوسی تعیین‌كننده سیاست خارجی ایالات متّحده است. صهیونیست‌ها با در اختیار داشتن كنترل رسانه‌ها، در واقع كنترل روح و ذهن كودكان آمریكایی را كه سازنده آتیه این كشور هستند، در دست دارند.
آنها همجنس‌بازی را شیوه‌ای طبیعی و قابل قبول در زندگی آمریكا جلوه داده‌اند. در واقع یكی از عواقبی كه تسلّط صهیونیست‌ها بر رسانه‌ها در آمریكا به دنبال داشته، حسّ گناهكار بودن و نفرت از خود در میان سفیدپوستان آمریكایی است تا حدّی كه خواهان مرگ و نابودی نسل خود هستند! در راه مبارزه با این جریان كه به زندگی مردم چنگ انداخته و زهر مهلك خود را بر روح و ذهن آنها فرو می‌ریزند، نباید از چیزی ترسید.
حقیقت این است كه اگر ما او را نابود نكنیم، مسلّماً او ما و نسل ما را نابود خواهد كرد.

منابع:
www.newscorp.com.
www.bertelsmann.com.
www.disney.go.com.
www.go.com.
www.viacom.com.
www.timewarner.com.
www.wikipedi.org.

4 نظر

 • لینک نظر انتی دجال پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۱۴ نوشته شده توسط انتی دجال

  در فیلم ماترکس میگه قرص بخور تا وارد دنیای افکار شوی و حقایق را بفهمی = تبلیغ کردن قرص اکستازین و خوب نشان دادن ان

 • لینک نظر انتی دجال پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۱۱ نوشته شده توسط انتی دجال

  معمولا پرچم انتهای مسابقات ماشین سواری سیاه و سفید است یعنی هدف ما ماشین سواران , صفحه ی شطرنجی است .

 • لینک نظر انتی دجال پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۱۰ نوشته شده توسط انتی دجال

  وقتی سوار ماشین هستی یا حتی وقتی پیاده هستی ایستادن به خاطر دیدن شخصی ا چیزی یعنی احترام به ان و حرکت با دیدن شخصی به نوعی بی احترامیست ===== چراغ راهنمایی و رانندگی=میگه سبز دیدی حرکت کن و نایست چون سبز مهم نیست ولی قرمز دیدی صبر کن و به ان احترام بگذار به سمت هدفت کارات حرکت نکن )

 • لینک نظر انتی دجال پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۰۷ نوشته شده توسط انتی دجال

  فوتبال فراماسونری است (داور نماد قضاوت مردم که اگر به هدف رسید باید قبول کنند که فراماسونری به هدفش رسیده و تسلیم او شوند .) در فوتبال باید توپ سیاه و سفید را به هدفش برسانی و مردم هم دنبال همین اند که توپ (نماد سیاه و سفید ) را به هدفش برسانند. یک سوال : خب توپ فوتبال همیشه سیاه و سفید نیست که ؟ جواب : گاهی از نماد کسانی که به فراماسونری(فرماسونری = توپ سیاه و سفید ) کمک میکنند به جای خود ان استفاده میشود یکی از جبهه ی کفر غیر از فراماسونری = سیاه و سفید به عنوان مثال : (توپ قرمز و ابی )

نوشتن نظر