پروتکل های 24گانه یهود
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»پروتکل های 24گانه یهود

پروتکل های 24گانه یهود

پنجشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۸
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

در تاریخ 1897 میلادی پس از آن‌كه محل اجلاس نخستین كنگره یهود در شهر بال سوئیس طعمه حریق گشت، اسنادی به دست پلیس تزاری افتاد كه بعدها به پروتكل‌های 24گانه یهود معروف شدند. این اسناد در حقیقت عهدنامه‌هایی بود كه راه آینده صهیونیست‌ها را به منظور سلطه بر جهان ترسیم می‌كردند. این پروتكل‌های 24 گانه كه در واقع اصول سیاست صهیونیسم و نوع نگرش آنان به جوامع انسانی را نشان می‌دهد، حتی سالها پیش از تاسیس رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین گویای دسیسه‌های شیطانی آنها بر ضد جهان بشریت است:پروتكل اول:
حق با زور است. آزادی ایده‌ای بیش نیست. الفبای سیاست عبارت است از: اختلافات حزبی، استبداد مطلق در حكومت، رواج مشروبات الكلی، كهنه‌پرستی و تباهی اصول و قواعد.

پروتكل دوم:
شالوده‌های تفرق یهود: جنگ‌های اقتصادی، حكومت‌های ظاهری و مشاوران مخفی مانند دولت آمریكا.

پروتكل سوم:
افعی نماد یهود كه مفهوم آن عبارت است از: اختلال در معیارهای شرعی و قانونی كشورها، ترور و وحشت در كاخ‌ها و حكومت‌ها، حمایت از پارلمان‌ها و سخنرانان و نویسندگان پرحرف و كم‌كار، سو‌ءاستفاده از قدرت، بردگی اقتصادی، تاجگذاری و حكومت پادشاهان حاكم (یهود) بر سراسر جهان.

پروتكل چهارم:
مراحل مختلف یك حكومت جمهوری از دید یهود: آزادیخواهی توسط عوامل یهود، رقابت اقتصادی بین‌المللی، نقش سفته‌بازی‌ها و زرپرستی كه نتیجه آن را در پروتكل پنجم می‌بینیم.

پروتكل پنجم:
راه‌های ایجاد یك حكومت مركزی مقتدر یهودی: گرفتن زمام قدرت با حربه آزادیخواهی، تاثیر فراوان انتقاد و عیب‌جویی در تخریب و ویرانگری اندیشه‌ها به‌وسیله فن مخرب سخنوری.

پروتكل ششم:
انحصار و وابستگی ثروت كشورها و بیرون‌آوردن ثروت‌های مستغلاتی (زمین) از دست دولت‌ها، تجارت صنعت و بورس‌بازی، رواج عیاشی و تجمل‌پرستی، افزایش دستمزدهای كارگری و گران كردن مایحتاج عمومی و ترویج عوامل هرج و مرج و میگساری.

پروتكل هفتم:
مسلح شدن یهود جهت دفاع و حملات شدید، سركوب قیام‌ها توسط عوامل، برافروختن جنگ‌های محدود و منطقه‌ای یا جهانگیر، رازداری رمز موفقیت سیاست ما (یهود)، استفاده از مطبوعات و افكار عمومی، استفاده از قدرت‌های عواملی مانند آمریكا، چین، ژاپن و دولت‌های دیگر.

پروتكل هشتم:
به‌كارگیری حقوق قانونی بصورت مبهم و گمراه‌كننده توسط دستیارانی از مركز صهیونیست در مدارس و در میان فارغ‌التحصیلان سطح بالای علمی، اقتصاددان‌ها و میلیونرها، صاحبان پست‌های بزرگ و حساس در حكومت‌ها.

پروتكل نهم:
پیاده كردن اصول آزادیخواهی آن‌طور كه ما در تعلیمات خود به ملت‌ها می‌آموزیم، از بین بردن مفهوم و اندیشه یهودستیزی با استفاده از ابزار دیكتاتوری، ترور و وحشت توسط خدمتگزاران ما، ایجاد فرضیه‌های دروغ و
به راه انداختن جنبش‌های سری و لانه‌های مخفی با استفاده از شور جوانان نا آگاه.

پروتكل دهم:
نمای بیرونی صحنه سیاسی یهود: وعده‌‌های تو خالی انقلاب و آزادی ، از بین بردن اعتماد به نفس توسط رهبران دست نشانده و منتشر كردن میكروب‌ بیماری‌های اخلاقی و زشتی‌های آزادیخواهی.

پروتكل یازدهم:
برنامه‌های قانون اساسی جدید در حكومت‌ها و انقلاب‌های نوین توسط عوامل ما، نمای بیرونی آزادی در حكومت‌ها است.

پروتكل دوازدهم:
تسلط برمطبوعات و بنگاه‌های خبرگزاری، ترقی در قاموس یهود، همبستگی در مطبوعات به صورت زنجیره‌ای، دامن زدن به خواست‌های مردم در اطراف شهرها وروستاها و افشای خطای حكومت‌ها.

پروتكل سیزدهم:
نیاز به مسائل سیاسی و صنعتی و تفریحات و سرگرمی‌ها مانند نیاز انسان به نان روزانه است.

پروتكل چهاردهم:
یهودیت دین آینده: شكل‌های آینده بردگی در قالب دین پوشیده و ناشناخته خواهد بود.

پروتكل پانزدهم:
قیام یهود كودتایی كه جهان آینده را فراخواهد گرفت، اعدام سرنوشت آزادیخواهان و حتی دست‌نشانده‌های ما، یهود مظهر پدر در حكومت‌های جهان، پادشاه اسرائیل همان پدر جهان است.


پروتكل شانزدهم:
از بین بردن و عقیم كردن برنامه‌های آموزشی دانشگاه‌ها، جایگزین كردن تعالیم و راهبردهای ما بوسیله قدرت تبلیغ در مراكز علمی، حذف آموزش آزاد به منظور فراری دادن نظریات نوین (استقلال فكر.)

پروتكل هفدهم:
وكالت قضایی تنها از آن ماست كه با نفوذ روحانیون دست‌نشانده به نام آزادی وجدان با
از میان برداشتن حكومت پاپ و جایگزین كردن پادشاهی یهود در مبارزه با كلیسای فعلی انجام می‌­شود.

پروتكل هجدهم:
اندیشه تدابیر دفاعی مخفی، زیر نظر داشتن توطئه‌ها از داخل و خارج، تدابیر دفاع علنی با به دست‌آوردن ابزار جنگی هرچند مخالف جهان باشد، ایجاد گارد مخفی پیرامون پادشاه یهود، از بین بردن صبغه مذهبی حكومت‌ها بر دین یهود، دستگیری، زندان و اعمال فشار با كمترین شبهه.

پروتكل نوزدهم:
اندیشه حق ملت‌ها در ارائه شكایات و پیشنهادها در جامعه كه همان آشوب سیاسی در حكومت‌ها است.

پروتكل بیستم:
برنامه مالی یهود: مالیات تصاعدی، خزانه‌داری كل و اسناد وام با بهره، كاهش سطح دستمزدهای كارگری، وام‌های دولتی و انتشار اوراق با ربح درصدی (ربا).

پروتكل بیست و یكم:
قرضه داخلی، دیون و مالیات‌ها، تبدیل دیون به دیون تلفیقی، ورشكستگی بانك‌های پس‌انداز و درآمد (قرض‌الحسنه)، حذف ارزش‌های صنعتی.

پروتكل بیست و دوم:
اسراری كه در آینده معلوم خواهد شد با عمل به پروتكل بیست و یكم، بدهی‌های دولت‌ها و شالوده آینده خوب برای ما به شمار می‌روند.

پروتكل بیست وسوم:
بیكاری صنعتگران، از بین بردن ممنوعیت باجگیری و مشروبات الكلی برای از بین بردن جوامع و ادیان پیشین غیر یهود و احیای برگزیده خداوند كه همان حكومت یهودیت است.

پروتكل بیست و چهارم:
تلاش ما در تثبیت و تقویت سلاله پادشاه داوود كه به یهود ختم می‌شود، تربیت و آماده كردن پادشاه برای حكومت و تخت و كنار زدن وارثان غیر شایسته هرچند از تبار داوودی باشند. فقط پادشاه و دستیاران سه گانه او حاكمان جهان و تعیین‌گر سرنوشت امت یهود هستند، در واقع تلاش ما بر آن است تا پادشاه یهود را از هر عیبی مبرا داریم.

منبع: بیداری اندیشه

نوشتن نظر