تجهیز سربازان رژیم صهیونیستی به دوربین فیلمبرداری
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»تجهیز سربازان رژیم صهیونیستی به دوربین فیلمبرداری

تجهیز سربازان رژیم صهیونیستی به دوربین فیلمبرداری

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۳
امتیاز این گزینه
(3 آرا)

رژیم صهیونیستی به منظور موجه جلوه دادن کشتار غیرنظامیان فلسطینی نیروهای خود را به دوربین فیلم‌برداری و عکس‌برداری مجهز می‌کند.
به گزارش مشرق، رژیم صهیونیستی بر آن است تا برای وجهه مثبت بخشیدن به عملکردش و توجیه کشتار مردم فلسطین، در جنگ‌های بعدی سربازان خود را علاوه بر سلاح‌های جنگی با دوربین عازم جنگ کند.
پس از اینکه در جنگ غزه، رژیم صهیونیستی متهم به جنایات جنگی شد، این رژیم تصمیم گرفته است تا از این به بعد از دوربین به عنوان ابزاری برای پخش درگیری‌های خود با فلسطینیان استفاده کند تا به نوعی مقصر نبودن خود را نشان دهد.
در این طرح قرار است به سربازان رژیم صهیونیستی طی یک دوره دو هفته‌ای آموزش‌های لازم در خصوص گرفتن عکس و نحوه عملکرد رسانه‌های بین‌المللی، داده شود. البته منتقدان این طرح معتقدند که ارتش رژیم صهیونیستی می‌تواند به راحتی این تصاویر را دست‌کاری و ویرایش کند و آنها را آن طور که دوست دارد در معرض دید عموم قرار دهد.
با توجه به اینکه در جنگ‌های مدرن، شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در روابط عمومی دارند، رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است تا از این شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر، یوتیوپ، و فلیکر در راستای رسیدن به اهداف خود و تأثیرگذاری بر روی اذهان عمومی استفاده کند و به ترمیم وجهه خود در نزد عموم مردم بپردازد.

نوشتن نظر