سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی» سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد

سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد سخنگوی سرایاالقدس: رژیم اشغالگر یکی زد اما دو تا خورد

چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

سخنگوی شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین گفت، همه جهان قدرت موشکی مقاومت فلسطین را دید و رژیم صهیونیستی پاسخی مضاعف برای حملات خود دریافت کرد.


«ابوحمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبهش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی پیرامون تحولات میدانی گفت، همه جهان موشک‌های مقاومت را که به سمت تل‌آویو و عسقلان شلیک شد، مشاهده کرد.

بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، وی افزود: توانستیم پاسخ حملات (رژیم صهیونیستی) را دو برابر بدهیم. مجاهدان مقاومت برای درس دادن به دشمن آماده‌اند، ما به جهاد و نبرد خود ادامه می‌دهیم حال هزینه آن هر چه می‌خواهد ، باشد.

ابوحمزه ضمن اعلام اینکه جهاد اسلامی در صبح امروز با ۱۰۰ موشک تل‌آویو و اطراف آن را هدف گرفت، افزود: به همه جهان ثابت می‌کنیم که مقاومت غزه، شمشیر قدس باقی خواهد ماند (در اشاره به عملیات جاری مقاومت که به نام شمشیر قدس در حال انجام است).

وی تأکید کرد، جهاد و عملیات مقاومت فلسطین در پاسخ به تجاوزهای رژیم صهیونیستی ادامه دارد.

ابوحمزه هم‌چنین از شهادت سه فرمانده سرایاالقدس در حملات رژیم صهیونیستی خبر داد.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد.

نوشتن نظر