برگزاری محافل «دختران بهشتی» با همراهی ۱۳ هزار دختر نوجوان
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»برگزاری محافل «دختران بهشتی» با همراهی ۱۳ هزار دختر نوجوان

برگزاری محافل «دختران بهشتی» با همراهی ۱۳ هزار دختر نوجوان

يكشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)


۱۳ محفل مذهبی با عنوان «دختران بهشتی» با همراهی مجازی ۱۳ هزار دختر نوجوان به همت بانوان خادم آستان مقدس بانوی کرامت دنبال شده است.

یکی از برنامه‌های مهم و محوری رواق نوجوانان دختر در مناسبت‌های ملی و مذهبی که در گذشته به صورت حضوری دنبال می‌شد، محفل دختران بهشتی بوده است.

محفل دختران بهشتی از جمله محافلی است که خادمان در این محفل با توجه به مناسبت‌های ملی و مذهبی اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی مرتبط با مناسبت آن روز برای دختران نوجوان می‌کنند.

برگزاری محفل سخنرانی، عزاداری، جشن، همخوانی سرود، قرائت زیارتنامه حضرت معصومه سلام الله علیها، برگزاری مسابقات هنری و مهارتی، کتابخوانی و محفل قرائت ادعیه از برنامه‌های محوری محفل دختران بهشتی بود که در گذشته به صورت حضوری در رواق نوجوان دنبال می شد، اما با شیوع ویروس کرونا، این محافل شکل مجازی به خود گرفته و دختران سراسر ایران اسلامی با عضویت در صفحه مجازی معصومانه به آدرس [email protected] می‌توانند در این محفل به صورت مجازی شرکت کرده و در مناسبت‌های ملی و مذهبی در برنامه‌های فرهنگی امور فرهنگی خواهران حرم مطهر مشارکت کنند.

فعالیت‌های محفل دختران بهشتی متناسب با مناسبت‌های ملی و مذهبی دنبال می‌شود اما در روزهای بدون مناسبت، موضوعاتی مانند تعیین هدف، برنامه‌ریزی، آرامش، شهدای مادری و دوست‌یابی از موضوعاتی است که مورد توجه قرار می‌گیرد و با محوریت آن‌ها برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به دختران نوجوان ارائه می‌شود.

محتواهای ارائه شده در صفحه مجازی معصومانه و محفل دختران بهشتی به همت کارشناسان رواق نوجوان آستان مقدس بانوی کرامت تولید و تهیه شده است.

در هر کدام از محافل دختران بهشتی بیش از هزار نفر از دختران نوجوان شرکت می‌کنند که تا کنون با برگزاری ۱۳ محفل بیش از ۱۳ هزار نوجوان دختر در برنامه‌های فرهنگی مشارکت داشته‌اند؛ دختران نوجوان سراسر ایران اسلامی با عضویت در صفحه مجازی معصومانه به آدرس [email protected] می‌توانند در برنامه‌های فرهنگی آستان مقدس بانوی کرامت که به صورت مجازی برای دختران برگزار می‌شود، شرکت کنند.

انتهای پیام

نوشتن نظر