چرا دیوید بکام از دستبند قرمز استفاده می کند؟
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»چرا دیوید بکام از دستبند قرمز استفاده می کند؟

چرا دیوید بکام از دستبند قرمز استفاده می کند؟

دوشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۴:۵۳
امتیاز این گزینه
(9 آرا)

این روزها دیوید بکام، ستاره سابق فوتبال انگلیس، از دستبند قرمز رنگی استفاده می کند که دلیل آن می تواند قابل توجه و گویای خیلی مسائل باشد.

به گزارش  مشرق، دیوید بکام که از دوران حضور در تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا به کیش کابالا پیوسته و با این فرقه در ارتباط است، نمودهایی از این باور را در رفتار و سبک زندگی خود بروز داده است. یکی از نمونه های آن چندی پیش در موضوع شماره پیراهن های وی در دوران حضور در این تیم، لس آنجلس گالکسی امریکا و میلان ایتالیا، در مشرق منتشر شد.
اینک نمودی دیگر از حضور فعال و باور جدی وی به این فرقه را می توان در یکی از تصاویر ببینید. وی در این تصویر از دستبند قرمز رنگی استفاده کرده که در کابالا به آن توجه فراوانی شده و از احترام ویژه ای برخوردار است. این دستبند که در دست چپ کابالیست ها بسته می شود، نمادی از دوری "چشم شیطان" است که آنها را از بدی و شر دور می کند. این دستبند از منظر آنها اثر وضعی بسیاری داشته و همراهی آن بسیار مهم تلقی می شود.
این دستبند که بکام به آن توجه زیادی دارد، از سوی همسرش هم مورد بهره قرار می گیرد. این دو در رفتار اجتماعی، به شدت تابع رسوم و قواعد کابالا بوده و به آن اهمیت می دهند. کابالا که این روزها از سوی جریان صهیونیسم جهانی در حال ترویج و گسترش است، یکی از فرقه های عرفانی یهودیت به شمار می رود که فعالیت فرهنگی فراوانی در جهان دارد. یکی از روش های این فرقه، جذب ستاره ها و اشخاص مشهور جهت ترویج انگاره های خود است.

تاریخ آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۹

3 نظر

 • لینک نظر e_melaney سه شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۴ نوشته شده توسط e_melaney

  دوستانی که به توضیح احتیاج دارند، نمادهای خیلی تابلوتری مثل این را(البته اگر می شناسند، اگر نه درباره نمادهای فراماسونری در اینترنت تحقیق کنند، در ویدئو کلیپ های خوانندگانی چون ریانا، بیانسه و آن گاگای تجسم شیطان پیدا می کنند.

 • لینک نظر دلفین سه شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۴۹ نوشته شده توسط دلفین

  نه افراد مشهورو جذب میکنن که براشون پول بیشتری بیاره. مثل شهید ادواردو که کشتنش که پولشو نیاره تو مملکت اسلامی ما
  خدا هم گفته با مال یاریشون میکنه اما نزدیکه که دمار از روزگارشون بر بیاد!

 • لینک نظر نن دوشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۵ نوشته شده توسط نن

  اندكي توضيح!

نوشتن نظر