پرونده های سری بشقاب پرنده ها منتشر شد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»پرونده های سری بشقاب پرنده ها منتشر شد

پرونده های سری بشقاب پرنده ها منتشر شد

سه شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه دیلی تلگراف، در یک سند اف بی آی مربوط به سال1949 که از حالت محرمانه خارج شده است،‌ توضیح داده شده که چگونه سه سرباز امریکایی هنگام گشت زنی در فاصله چند مایلی از یکدیگر هر یک از مشاهده یک شیء پرنده ناشناس خبر دادند که بر فراز کوه های شمال شهر سالت لیک منفجر شد.

این گزارش های فوق العاده در قالب یادداشتی با عنوان بشقاب پرنده برای ادگار هوور مدیر وقت اف بی آی ارسال شد.

این پرونده یکی از هزاران پرونده قبلا منتشر نشده است که اف بی آی علنی کرده است و از جمله این یادداشت ها اظهارات یک مامور ویژه در سال 1950 است که به نظر می رسد شواهدی درباره نظریه فرود موجودات غریبه در راسول در نیومکزیکو ارائه می دهد.

در آن یادداشت از پیدا شدن سه بشقاب پرنده با قطر تقریبی 50 فوت در نیومکزیکو خبر داده شده بود.

وی در توصیف موجودات زنده داخل بشقاب پرنده ها گفته بود که هریک از آن اشیاء پرنده سه سرنشین شبه انسان داشتند که قدشان فقط سه فوت بود و لباس های فلز مانند به تن داشتند.

آن مامور ویژه علت سقوط بشقاب پرنده ها را در نیومکزیکو مختل شدن سیستم های عملیاتی آنها بوسیله رادار های قوی دولتی عنوان کرد.

گفته می شود اجساد موجودات غریبه توسط ارتش آمریکا پیدا شده بود و انتشار این اسناد احتمالا موجب تشدید ادعاهای نظریه پردازانی می شود که معتقدند دولت امریکا فرود موجودات غریبه را مخفی کرده بود.

نوشتن نظر