وضعیت فوق‌العاده در غزه اعلام شد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»وضعیت فوق‌العاده در غزه اعلام شد

وضعیت فوق‌العاده در غزه اعلام شد

يكشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

"ایهاب الغصین " سخنگوی وزارت کشور دولت منتخب فلسطین گفت که در تمامی دستگاه‌های امنیتی و دفاع شهری وضعیت فوق‌العاده اعلام شده و این دستگاه‌ها به طور شبانه‌روز در آماده‌باش هستند.

وزارت کشور دولت منتخب فلسطین در غزه به‏دنبال تشدید حملات ارتش رژیم صهیونیستی وضعیت فوق‌العاده در تمامی دستگاه‌های امنیتی، دفاع شهری و خدمات پزشکی در غزه اعلام کرد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، "ایهاب الغصین " سخنگوی وزارت کشور دولت منتخب فلسطین گفت که در تمامی دستگاه‌های امنیتی و دفاع شهری وضعیت فوق‌العاده اعلام شده و این دستگاه‌ها به طور شبانه‌روز در آماده‌باش هستند.

وی افزود که دستگاه‌های دفاع شهری و خدمات پزشکی در طول ساعات شبانه‌روز در سراسر نوار غزه برای نجات شهروندان و دفاع از آنها در برابر حملات صهیونیست‌ها مشغول فعالیت هستند.

الغصین تاکید کرد که رژیم اشغالگر به ادامه تجاوزات خود علیه فلسطینیان و ریختن خون آنها در برابر چشمان جهانیان و میان سکوت مجامع بین‌المللی اصرار دارد و همچنان به جنایت‌های جنگی خود از جمله هدف قرار دادن تیم‌های پزشکی، خودروهای امداد و استفاده‌ از بمب‌های فسفری ادامه می‌دهد.

سخنگوی وزارت کشور دولت منتخب فلسطین همچنین اظهار داشت که دولت تماس‌هایی با بسیاری از طرف‌های عربی و بین‌المللی به منظور توقف تجاوزات صهیونیست‌ها برقرار کرده و به شورای امنیت و اتحادیه عرب نیز شکایت کرده است.

رژیم صهیونیستی طی سه روز گذشته با تشدید حملات خود علیه مردم غزه 17 نفر را شهید و بیش از 60 نفر را مجروح کرده است.

نوشتن نظر