یک یهودی همجنس‌باز نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا شد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»یک یهودی همجنس‌باز نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا شد

یک یهودی همجنس‌باز نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا شد

يكشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۴۵
امتیاز این گزینه
(1 رای)

برای اولین بار، یک شخصیت وابسته به گروه‌های غیراخلاقی همچون همجنس‌گرایان به خود اجازه داد تا برای انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا رسماً اعلام کاندیداتوری کند.

به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ربل‌نیوز، اولین شخصی که در آمریکا به شکل رسمی اسناد مربوط به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال 2012 را تنظیم کرده است، یک یهودی همجنس‌باز به نام "فرد کارگر" است که سیاستمداری جمهوری‌خواه محسوب می‌شود!

بنابر این گزارش، اعلام کاندیداتوری این سیاستمدار جمهوری‌خواه و همجنس‌باز، به شدت در میان جامعه مسیحیان معتقد آمریکایی بازتاب منفی داشته است، با این حال وی از سوی همجنس‌گرایان آمریکا که قریب به 28 میلیون نفر هستند، حمایت می‌شود.

کارگر در سخنانی که به مناسبت کاندیداتوری خود مطرح کرده، گفته است که می‌خواهد جمهوری‌خواهی متفاوت و پیشرو باشد!

به عقیده این سیاستمدار همجنس‌گرا، آخرین رییس‌جمهور جمهوری خواه پیشرو در تاریخ ایالات متحده، تئودور روزولت بوده و وی قرار است جای او را پر کند. روزولت در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم، جان خود را از دست داد و دوایت آیزنهاور جانشین وی شد.

این سیاست‌مدار جمهوری‌خواه در مقاله‌ای در سال 2005، حتی در خصوص لزوم ایجاد همجنس‌گرایی در جوامع مسلمان هم اظهارنظر کرده بود!

این نخستین باری است که یک شخصیت وابسته به گروه‌های غیراخلاقی همچون همجنس‌گرایان به خود اجازه داده است تا در آمریکا رسماً اعلام کاندیداتوری کند که همین موضوع می‌تواند حکایت از سقوط اخلاقی در جامعه آمریکا داشته باشد. چندی پیش، باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا نیز در دستوری، حضور همجنس‌گرایان در ارتش آمریکا را آزاد اعلام کرده بود.

نوشتن نظر