بازی با کودک فلسطینی
موقعیت شما: صفحه یک»تلفن همراه»کلیپ‌های غرب‌شناسی»بازی با کودک فلسطینی

بازی با کودک فلسطینی

چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۲۸
امتیاز این گزینه
(3 آرا)

در حالی که ما در خیابان های شهرمون با این همه رنگ و آب قدم می‌زنیم نعمتی داریم که هرگز آن را درک نمی‌کنیم به لطف امام زمان در این شیعه خانه امام زمان خداوند ما را قابل دانسته و به ما نعمت امنیت  را عطا کرده است. ولی در فاصله ای نه چندان دور مردم حتی در سرزمین پدری خود هم احساس امنیت نمی‌کنند . کودکان حتی در کوچه ها در مقابل منازل خود احساس امنیت نمیکنند.

جدیدا سازمان بتسلیم فیلمی را پخش کرد که نشان می‌دهد "عبدالرحمن برقان" کودک 9 ساله فلسطینی در حین عبور در یکی از خیابان‌های شهر قدیمی الخلیل در نزدیکی حرم شریف ابراهیمی با حمله یک نظامی صهیونیست به سمت وی مواجه می‌شود.
این نظامی صهیونیست کودک را بر روی زمین می‌کوبد و در حالی که کودک با گریه مادرش را به کمک فرامی‌خواند یک نظامی دیگر به سمت او آمده و محکم به او لگد می‌زند و سپس در حالی که کودک به شدت ترسیده است او را رها می‌کنند و وی نیز پا به فرار می‌گذارد.
در این فیلم هیچ گونه درگیری با نظامیان اشغالگر در این منطقه مشاهده نمی‌شود و به نظر می‌رسد که نظامیان صهیونیست از سر تفریح و سرگرمی به حمله به این کودک فلسطینی و ضرب و شتم آن روی آورده‌اند.
سازمان بتسلیم اعلام کرد که شکوائیه‌ای علیه ارتش و پلیس رژیم صهیونیستی درباره این حادثه ارائه کرده است.
پخش این فیلم در حالی است که وزارت خارجه انگلیس در گزارشی از اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه کودک فلسطینی و بازداشت کودکان و بستن چشم‌های آنها و نیز دست و پاهایشان با زنجیر خبر داد.

دانلود:بازی با کودک فلسطینی

نوشتن نظر