استفاده تبلیغاتی اسرائیل از پایگاه‌های اینترنتی
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»استفاده تبلیغاتی اسرائیل از پایگاه‌های اینترنتی

استفاده تبلیغاتی اسرائیل از پایگاه‌های اینترنتی

سه شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی در سال‌های اخیر برای جنگ تبلیغاتی علیه اسلام و مسلمانان به استفاده از محیط مجازی اینترنت و استخدام روزنامه نگار و مفسر اینترنتی کرده است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه واکیت ترکیه، رژیم صهیونیستی در دوران اخیر به منظور دستیابی به اهداف شوم خود به استفاده از محیط مجازی اینترنت و به خصوص پایگاه‌های اینترنتی پر بازدیدکننده نظیر یوتیوپ کرده است.

این رژیم همچنین در سال‌های اخیر در راستای جنگ تبلیغاتی علیه اسلام و مسلمانان اقدام به استخدام روزنامه نگار و مفسران اینترنتی کرده و کار این عده، کنترل 24 ساعته پایگاه‌های اینترنتی و نگارش تفسیر در ذیل هرگونه خبر راجع به اسرائیل و جنایات این رژیم و توجیه این جنایت‌ها در لوای بازدیدکنندگان عادی است.

نویسندگان و مفسران استخدام شده از سوی تل آویو به خصوص پایگاه‌های اینترنتی پر بازدیدکننده نظیر یوتیوپ، فیس بوک و توییتر را تحت نظارت قرار داده و اقدام به نگارش تفسیرهای جانبدارانه از اسرائیل می‌کنند.

بنا به این گزارش بیش از دو هزار و پانصد روزنامه نگار و مفسر برای اسرائیل کار می‌کنند. همچنین گفته می‌شود برای مقابله با هرگونه نوشته و مقاله علیه این رژیم، سیستم هشدار اینترنتی طراحی شده است.

نوشتن نظر