مارادونا به غزه می‌رود
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»مارادونا به غزه می‌رود

مارادونا به غزه می‌رود

جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۱
امتیاز این گزینه
(2 آرا)
دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین ، با بیان اینکه حقوق مردم فلسطین امری واضح است، تاکید کرد: من از دستیابی مردم فلسطین به حقوقشان حمایت می‌کنم و از این موضع خود نسبت به فلسطینی‌ها عقب نشینی نمی‌کنم.
ایسنا به نقل از سایت ورزشی "یورو اسپورت"، مارادونا که هم اکنون هدایت تیم الوصل امارات را برعهده دارد، اعلام کرد: به دعوت نخست وزیر دولت حماس، به زودی از فلسطین دیدار می کنم و هم‌اکنون منتظر انجام مراحل اداری برای ورود به سرزمین‌های اشغالی هستم.

وی افزود: چندی پیش دعوتنامه‌ای رسمی از سوی اسماعیل هنیه، نخست وزیر دولت منتخب فلسطین در نوار غزه و عضو شورای ورزش و جوانان فلسطین برای دیدار از فلسطین دریافت کردم که به زودی این دعوت را با سفر به غزه پاسخ می‌دهم.

بنا بر این گزارش، اسماعیل هنیه پس از پیروزی سه بر یک تیم الوصل امارات مقابل المحرق بحرین در مرحله نهایی مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، از مارادونا برای سفر به فلسطین دعوت کرده است.

مارادونا دراین باره گفت: من این دعوت را قبول کردم و به زودی به فلسطین سفر می کنم، هرکس هم می‌خواهد ناراحت یا خشمگین شود، بشود.

براساس به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین پیش از این، یکی از تماشاگران الوصل امارات پس از تمرینات این تیم در ورزشگاه "زعبیل" دبی، یک چفیه فلسطینی را به مارادونا اهداء کرد و مارادونا پس از آنکه "چفیه" را به گردن آویخت، شعار "زنده باد فلسطین" سر داد.

نوشتن نظر