حذف صفحه فیس بوک فلسطینی ها
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»حذف صفحه فیس بوک فلسطینی ها

حذف صفحه فیس بوک فلسطینی ها

چهارشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۵۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

فیس بوک روز سه شنبه صفحه ای را که با هدف تعیین در حرکت سوم انتفاضه فلسطین در مه ۱۵ تشکیل شده بود را به پایین کشید.
به گزارش الف به نقل از روزنامه الشرق الاوسط ضمن اعلام این مطلب افزود: رژیم صهیونیستی به طور رسمی از موسس فیس بوک خواست صفحه "انتفاضه سوم فلسطین" را مسدود کند.

سازندگان گروه فلسطینی فوق العاده تازه شکل گرفته از انقلاب سراسر شرق میانه و شمال آفریقا الهام می گرفتند.

این صفحه از فلسطینی ها در کرانه باختری رود اردن و نوارغزه می خواهد تا ۱۵ ماه می آینده، با راه اندازی انتفاضه سوم علیه اسرائیل، قیام کنند. بنا بر این گزارش، دولت اسرائیل در آخرین جلسه خود، موضوع صفحه "انتفاضه سوم فلسطینی" را مورد بحث قرار داد.

پس از جلسه یولی ادلچاین وزیر اطلاع رسانی اسرائیل طی نامه ای به مدیر فیس بوک مارک زوکربرگ به او هشدار داد که این صفحه شامل تماس هایی برای کشتن یهودیان و برای آزاد سازی بیت المقدس از طریق خشونت شکل گرفته است.

ادلچاین نوشته است که صفحه تحریک به خشونت و نقض مقررات شامل محتوای فیس بوک نمی شود.

ابراهیم فوکسمن کارگردان ملی اسرائیلی نیز درباره این صفحه گفت: ما نباید این همه ساده لوحانه به این باور که انتفاضه سوم با توجه به شرایط فعلی که افزایش قابل توجهی در حملات موشکی به نوار غزه و کشتار وحشیانه خانواده در کرانه غربی وجود ندارد معتقد باشیم.

در صفحه اصلی که فیس بوک آن را به پایین کشید بیش از ۳۰۰ هزار نفر هوادار داشت.

دربیانیه صادر شده در سایت عدل امروز فوکسمن از تصمیم فیس بوک برای این کار استقبال کرده است و به آن اشاره کرده است که ما فیس بوک را برای در نظر گرفتن این مهم و ادامه روند تعامل تحسین می کنیم و عمیقا از آنقدردانی می کنیم.

با انجام این عمل فیس بوک در حال حاضر به رسمیت شناخته شده است و ما امیدواریم فیس بوک این نظارت را همچنان بر صفحات خود برای گروه های دیگری که برای خشونت یا تروریسم علیه یهودیان و اسرائیل تماس می گیرند را انجام دهد.

نوشتن نظر