تشکیل کمیسیون ویژه در پارلمان رژیم صهیونیستی برای مقابله با بحران مشروعیت
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»تشکیل کمیسیون ویژه در پارلمان رژیم صهیونیستی برای مقابله با بحران مشروعیت

تشکیل کمیسیون ویژه در پارلمان رژیم صهیونیستی برای مقابله با بحران مشروعیت

چهارشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۶:۰۱
امتیاز این گزینه
(1 رای)
رژیم صهیونسیتی برای مقابله با بحران مشروعیت و ترمیم وجهه خود، کمیسیون پارلمانی ویژه ای راه اندازی کرد.

به گزارش مشرق، درپی تلاش های جهانی برای افشای ماهیت ضد انسانی اسرائیل که به جز روز قدس مسلمانان، هفت سال است در راهپیمایی های "هفته آپارتاید اسرائیل" در 55 کشور جهان صورت می گیرد، وجهه اسرائیل در جهان تخریب شده و اسرائیل برای مبارزه با تخریب چهره خود کمیسیون پارلمانی ویژه ای راه اندازی کرد.
گزارش جروزالم پست در این خصوص می افزاید: خاخام میری رگف (لیکود) از راه اندازی کمیته های پارلمانی جدید کنست در روزهای اخیر برای مبارزه با تلاش هایی که در جهت عدم مشروعیت اسرائیل در عرصه بین المللی صورت می گیرد، خبر داد.

رگف با همکاری وزارتخانه امور یهودیان خارج از کشور و دیپلماسی عمومی به منظور تمرکز بر استراتژی های مقابله با عدم مشروعیت اسرائیل اقدام به ایجاد کمیته های پارلمانی جدید نموده و راه اندازی آن را جشن گرفتند.
ایجاد کمیته های پارلمانی جدید مدت کوتاهی پس از رویداد سالانه هفته آپارتاید که در آن مردم جهان هر سال برای افشای جنایت های ضد انسانی اسرائیل و تخریب وجهه او راهپیمایی می کنند اتفاق افتاد.

رگف با هراس از تخریب وجهه اسرائیل در اذهان مردم جهان،خطاب به کسانی که دراولین جلسه کمیته های پارلمانی حضور داشتند گفت: "در دوره ای که در آن تهدید عدم مشروعیت علیه اسرائیل، افزایش عدم مشروعیت اسرائیل به عنوان خانه ملی مردم یهود، به یک تهدید واقعی تبدیل شده است و فعالیت های علیه نظام به آرامی اما قطعا به یک تهدید واقعی تبدیل می شود، و ما باید برای مقابله با این چالش ها برنامه ریزی کنیم."
این خاخام صهیونیست افزود: "این نوع جدیدی از تهدید و خطر است. تهدیدات ما که قبلا از نوع معینی از نیروهای سخت بود در حال حاضر در تهدید عدم مشروعیت به تهدید با نیروهای نرم تبدیل شده است."نوشتن نظر