ادامه یافتن « انقلاب محراب» ؛ یادآور جرایم آل سعود و آل خلیفه در تخریب مساجد شیعه
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»ادامه یافتن « انقلاب محراب» ؛ یادآور جرایم آل سعود و آل خلیفه در تخریب مساجد شیعه

ادامه یافتن « انقلاب محراب» ؛ یادآور جرایم آل سعود و آل خلیفه در تخریب مساجد شیعه

يكشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

شیعیان بحرین در راستای یادآوری جنایت های آل سعود و آل خلیفه علیه مذهب تشیع در این کشور و تخریب مساجد شیعی به بهانه  های مختلف ، هر هفته روز شنبه، نماز را  به شکل جماعت در مساجد تخریب شده بر پا می کنند.


به گزارش موعود به نقل از شفقنا_بحرین الیوم، شیعیان شهرک الزنج، نماز ظهر و عصر را در مسجد العلویات برپا کردند، علاوه بر آن نماز عصر و مغرب در تعدادی از مساجد ویران شده همچون مسجد فدک ، مسجد الامام الهادی و مسجد الامام الصادق در شهرک های الزهرا، نویدرات  و جزیره النبیه صالح برپا گردید.

نیروهای سعودی در سال 2011 جهت همکاری با نیروهای آل خلیفه به بحرین وارد شدند و در جنایت زشت تخریب مساجد تشیع با یکدیگر همکاری کردند، با وجود ان که ده ها مسجد به بهانه قدیمی بودن و یا نداشتن مجوز به طور کلی ویران گردید اما هنوز در جهت بازسازی و مرمت بسیاری از آن ها اقدامی صورت نگرفته است.

مسلمانان شیعی بحرین برای نشان دادن اعتراض خود به تخریب مساجد و یادآوری فعالیت های ضد بشری و ضد دینی دولت، نماز های روز شنبه هر هفته را در مساجد ویران شده بر پا می کنند.

شیعیان با برگزاری نماز در این مساجد ، از مسوولین می خواهند تا مساجد ویران شده را در همان جای سابق آن احداث کنند و عاملان تخریب را مجازات نمایند.

نوشتن نظر