مفتی قدس درباره تعرض نتانیاهو به مقدسات اسلامی هشدار داد
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»مفتی قدس درباره تعرض نتانیاهو به مقدسات اسلامی هشدار داد

مفتی قدس درباره تعرض نتانیاهو به مقدسات اسلامی هشدار داد

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مفتی قدس تاکید کرد: دشمن صهیونیستی نسبت به ورود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به حرم حضرت ابراهیم (ع) در شهر الخلیل نگران است، زیرا می داند که این اقدام احساسات مسلمانان را جریحه دار می کند.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شیخ محمد حسین افزود: رژیم اشغالگر قدس می داند که حرم حضرت ابراهیم (ع) ملک مسلمانان است و تعرض به آن و دیگر مقدسات اقدامی خطرناک است، از این رو اسرائیل باید در قبال هرگونه بی حرمتی به مقدسات اسلامی پاسخگو باشد.

این شخصیت دینی فلسطین یادآور شد: اخبار رسانه ها در مورد تصمیم نتانیاهو برای ورود به حرم حضرت ابراهیم یک تبلیغات انتخاباتی برای او و حزب متبوعش به شمار می رود، زیرا مقامات اسرائیلی همواره عادت دارند که پیش از هرگونه انتخاباتی به اماکن و مقدسات اسلامی تعرض کنند.

مفتی قدس تصریح کرد: وحدت ملی عامل مهمی در دفاع از مقدسات اسلامی و مسیحی و مقابله با توطئه های شوم دشمن صهیونیستی علیه مسجد الاقصی و حرم ابراهیمی به شمار می رود.

محمد حسین خاطرنشان ساخت: تمامی نمازخانه ها، رواق ها، ایوان ها، دروازه های مسجد مبارک الاقصی جزء لاینفک این مکان مقدس می باشد.

نوشتن نظر