بشار اسد: القاعده نیروی هوایی اسراییل را در اختیار دارد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی» بشار اسد: القاعده نیروی هوایی اسراییل را در اختیار دارد

بشار اسد: القاعده نیروی هوایی اسراییل را در اختیار دارد

دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

بشار اسد اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به گروه‌های مسلح در سوریه کمک می‌کند و نیروی هوایی رژیم صهیونیستی نیروی هوایی ویژه القاعده را تشکیل می‌دهد.

 

به گزارش موعود به نقل از ایسنا، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در گفت‌وگو با مجله آمریکایی فارن افیرز که متن کامل آن امروز منتشر می‌شود، با اشاره به حمله اسرائیل به جنوب اسرائیل اعلام کرد: اسرائیلی‌ها از گروه‌های سوریه حمایت می‌کنند و این کاملا روشن است.

رئیس جمهوری سوریه افزود: هر جا که ما به پیشرفتی دست پیدا می‌کنیم نیروهای اسرائیلی به منظور تاثیرگذاری بر فعالیت ارتش سوریه دست به حمله می‌زنند و این کاملا روشن است. از این رو برخی سوری‌ها به تمسخر می‌گویند چطور القاعده نیروی هوایی ندارد؟ در حالی که آن نیروی هوایی اسرائیل را به طور خاص در اختیار دارد.

بشار اسد تاکید کرد: نیروهای سوریه که با گروه‌های مسلح مخالف می‌جنگند قادرند به هر منطقه‌ای که بخواهند نفوذ کنند اما نمی‌توانند در هر کیلومتری از خاک سوریه باشند، این غیرممکن است.

رئیس جمهوری سوریه به خسارت‌هایی که بیش از سه سال گذشته به خاطر جنگ در سوریه متحمل شده، اذعان کرده و افزود: ما طی دو سال گذشته برخی پیشروی‌هایی را داشته‌ایم اما هر جنگی بد است چرا که منجر به خسارت و نابودی می‌شود.

نوشتن نظر