کمک به یک ناتوان از بزرگترین زمینه ها برای قرب به سوی خداست"آیت الله وحید خراسانی"
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»کمک به یک ناتوان از بزرگترین زمینه ها برای قرب به سوی خداست"آیت الله وحید خراسانی"

کمک به یک ناتوان از بزرگترین زمینه ها برای قرب به سوی خداست"آیت الله وحید خراسانی"

يكشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی با بیان این مطلب که کسانی که محتاج به خون هستند از ضعفای جامعه می باشند، گفت: کمک به یک ناتوان از بزرگترین زمینه ها برای قرب به سوی خداست.

 

این مرجع تقلید شیعیان در دیدار مدیرعامل سازمان انتقال خون اظهار داشت: خون مایه حیات انسان است و هوا و غذا باید به وسیله خون به سلول های بدن برسد و قضیه اهدای خون بسیار مهم است.

او اضافه کرد: نص صریح قرآن بر آن است که اگر کسی سبب حیات برای یک انسان شود، خدا اجر زندگی تمام آدمیان را از اول خلقت تا روز قیامت در دفتر او ثبت می کند.

آیت الله وحید خراسانی گفت: کارکنان انتقال خون با توجه به فعالیتی که می کنند، اجر زیادی می برند و کار این سازمان باید از نظر کمیت و کیفیت توسعه پیدا کرده و مراعات امور سلامت در کار اهدای خون صورت گیرد.

او ابراز داشت: اجر کاری که در سازمان انتقان خون می شود، حساب ندارد، چرا که کسانی که محتاج به خون هستند از ضعفای جامعه هستند و کمک به یک ناتوان از بزرگترین زمینه ها برای قرب به سوی خداست.

___

ایرنا

نوشتن نظر