نوشتن عبارت های توهین آمیز روی دیوارهای یک مسجد در کانادا
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»نوشتن عبارت های توهین آمیز روی دیوارهای یک مسجد در کانادا

نوشتن عبارت های توهین آمیز روی دیوارهای یک مسجد در کانادا

شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مردم شهر کوچک «کلد لیک کانادا» روز گذشته دور هم جمع شدند و پیام های نفرت آمیزی که علیه مسلمانان روی دیوراهای یکی از مساجد این شهر نوشته شده بود، پاک کرده و با پیام هایی نظیر «همسایه ایت را دوست بدار» و «شما خانواده ما هستید» جایگزین کردند. 

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_الیوم السابع،  نوشتن جملات توهین آمیز به مسلمانان بر روی دیوارهای این مسجد  پس از دو حمله مرگ بار جداگانه ازسوی تکفیریون به سربازان کانادیی در هفته گذشته رخ داد. در این حملات دو سرباز کانادیی کشته شد.

شانگاه پنجشنبه عده ای با حمله به مسجد شهر کلد لیک کانادا، اقدام به شکستن شیشه های مسجد و  نوشتن عبارت هایی اهانت آمیز به مسلمانان نظیر «به کشورهایتان بروید» کردند.

عصر روز گذشته شماری از مردم این شهر کوچک درو هم گرد آمده و اقدام به تعمیر شیشه های شکسته مسجد و پاک کردن عبارت های توهن آمیز بر روی دیوار های آن کردند.

مات داونی یکی از داوطلبان گفت: جوانانی که اینجا جمع شده اند جوانانی صلح طلب هستند و من معتقدم که تشریح این موضوع برای ساکنان شهر که ما فرق بین افراط گرایان و دین را می دانیم، اهمیت بالایی دارد.

گفتنی است در شهر کد لیک کانادا، یک پایگاه هوایی وجود دارد که اقدام به فرستادن جنگنده علیه افراط گرایان دولت اسلامی عراق و شام(داعش) می کند.

نوشتن نظر