سخنگوی داعش یک نوجوان 17 ساله است
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»سخنگوی داعش یک نوجوان 17 ساله است

سخنگوی داعش یک نوجوان 17 ساله است

شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

گروه تروریستی داعش یک نوجوان 17 ساله استرالیایی را به عنوان سخنگوی خود انتخاب کرده و از وی برای بیان مطالب فیلم های ویدیویی استفاده می کند.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_الشرق الاوسط؛ دادستان عمومی استرالیا « مارک دریووس» تصریح کرد : این مایه تاسف است که یک نوجوان استرالیایی گمراه شده و برای همکاری با یک گروه تروریستی سفر کند.

در چند روز گذشته بر روی شبکه اینترنت فیلمی از نوجوان مذکور منتشر شدکه در آن می گوید : تا بر افراشتن پرچم سیاه خود بر روی قصر بکینگهام لندن و کاخ سفید از پای نخواهیم نشست.  این نوجوان 17 ساله « عبدالله الامیر» نام دارد که تا قبل از این در سیدنی زندگی می کرد .

عبدالله الامیردرآخرین فیلم خود خطاب به باراک اوباما و « تونی ابوت» نخست وزیر استرالیا ، بااشاره به تروریست هایی که گرد وی جمع شده بودند گفت:این جوانان و این اسلحه ها تا زمانی که به سرزمین های شما نرسیده و سرهای حاکمان طاغوت را از سر جدا نکرده اند آرام نمی گیرند.

سخنگوی رسمی استرالیا با اشاره به این که انتشار این فیلم نشان از خطر داعش بر روی امنیت استرالیا  دارد، تصریح کرد :به همین دلیل استرالیا به ائتلاف بین المللی مبارزه با  داعش پیوسته و تعهد کرده که 600 نظامی را به عراق و سوریه اعزام کند.

خانواده نوجوان نیز با بیان این که فرزندشان در معرض عملیات شست و شوی مغزی قرار گرفته از مسوولین استرالیایی خواستند که وی را به سرعت به کشورش بازگرداند.

1 نظر

  • لینک نظر سارا يكشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۰ نوشته شده توسط سارا

    باورنکنید تمام اینها کار خودشونه تا وارد ائتلاف امریکای بشند برای چپاول نفت خاورمیانه

نوشتن نظر