توهین به اسلام در پارلمان کانادا
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی» توهین به اسلام در پارلمان کانادا

توهین به اسلام در پارلمان کانادا

چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یک خانواده کانادایی برای حمایت از تصویب قوانین ضد اسلامی به بیان تجربیات خود درباره سفر به مراکش مبادرت کردند.

 

به گزارش موعود به نقل از شبستان_خبرگزاری فرانسه نوشت: یک دادگاه عمومی در کمیسیون مجمع ملی «مونترال» ایالت «کبک» کانادا برای بررسی طرح ممنوعیت به همراه داشتن شعائر دینی در اماکن عمومی تشکیل شد.

ضمن این جلسه عمومی یک خانواده کانادایی از سفر خود به کشور اسلامی مراکش سخن گفتند که در آن هدف توهین به اسلام و مراکشی ها را دنبال می کردند.
در این باره «ژنوییو کارون» مادر این خانواده کانادایی با سوء نیت نسبت به مسلمانان این گونه زبان گشود: ما در مراکش وارد مسجد شدیم آنها گفتند کفش هایتان را دربیاورید ما تعجب کردیم چرا می بایست این کار مضحک را انجام می دادیم؟

وقتی وارد شدیم دیدم مردها چهار دست و پا روی زمین افتاده اند و زنها هم البته در اتاق دیگری که با پرده از سالن مردها جدا شده بود به همین شکل روی زمین افتاده بودند.
مرد این خانواده نیز اینگونه ابراز کرد: در تانگر مردها به نشانه مسلمان بودند کلاهی بر سر داشتند که نیمی از صورتشان را پوشانده بود.
وی ادامه می دهد: مناره های زیادی در مراکش وجود دارد که موذن ها هر چند ساعت یکبار شعرهای تکراری شان را روی آن می خواندند که به شدت گوش را اذیت می کرد.
جالب است بدانیم، دولت کبک برای تصویب قانون ضد دینی و مذهبی شاهدانی را دعوت می کند تا تجربیات خود از معاشرت با افراد مقید به ادیان را بازگو کنند.

نوشتن نظر