هک شدن سفارت آنگولا در اسپانیا در اعتراض به اقدامات ضد اسلامی
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»هک شدن سفارت آنگولا در اسپانیا در اعتراض به اقدامات ضد اسلامی

هک شدن سفارت آنگولا در اسپانیا در اعتراض به اقدامات ضد اسلامی

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۴۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

هکر ها با حمله به وب سایتها از دولت آنگولا خواستند که دست از سرکوب و آزار و اذیت مسلمانان و بی احترامی به مقدسات اسلامی بردارند.

 

به گزارش موعود به نقل از ابنا اسلام ستیزی دولت آنگولا باعث شده است تا هکر های مسلمان به جان وب سایت های این کشور در سراسر جهان بیفتند.
چند روز پیش در خبرها آمده بود که دولت آنگولا در اقدامی دین اسلام را در این کشور ممنوع و تمامی مساجد را تعطیل کرد. اما دولت این کشور، اتهامات وارده را که از سوی برخی از گروه های حقوق بشر اعلام شده بود، تکذیب کرد.

از همین رو برخی از هکر ها به سراغ سایت های آنگولا رفته و آنها را از دسترس خارج کردند. در یکی از این اقدامات گروهی که خود را 'ارواح مراکشی' می نامیدند، وب سایت رسمی سفارت آنگولا را در اسپانیا هک و در آن مطالبی را به آنها یاآوری کردند. (embajadadeangola.com)

هکر ها از دولت آنگولا خواستند که دست از سرکوب و آزار و اذیت مسلمانان و بی احترامی به مقدسات اسلامی بردارند.

آنها در صفحه هک شده سفارات آنگولا نوشته بودند: اسلام دین مدارا، احترام و رحمت و بخشش است، جایی که انسان ها نقش بزرگی را در ثبات جامعه و داشتن یک زندگی مسالمت آمیز ایفا می کنند. یکی از وظایف مسلمانان به عنوان یک فرد در جامعه احترام به دیگران است، از سوی دیگر یک مسلمان باید بتواند وظایف دینی خود را انجام دهد.

نوشتن نظر