کشتار در زمان خروج سفیانی و پیش از ظهور است "آیت الله بهجت"
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»کشتار در زمان خروج سفیانی و پیش از ظهور است "آیت الله بهجت"

کشتار در زمان خروج سفیانی و پیش از ظهور است "آیت الله بهجت"

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۳
امتیاز این گزینه
(11 آرا)

بعضی خیال می کنند وقتی که حضرت ظهور می کند، کشتار واقع می شود! ولی چنین نیست، بلکه کشتار قبل از ظهور آن حضرت است.

یکی از آسیب های مفهوم مهدویت فعالیت مستمر فرقه های دست ساز نوظهور است که با شبهه پراکنی درخصوص معارف مهدویت سعی در ورود معانی دروغ به این فرهنگ دارند. از این رو لازم است درراستای مقابله با این فعالیت های ویرانگر آموزش ها، انتقال و ترویج مفاهیم مهدوی در فضای مجازی به صورت گسترده بیان شود.
از این رو پاسخ به برخی پرسش های مهدوی در این فضا امری لازم و ضروری به نظر می رسد.
از آیت الله بهجت(ره) پرسیده شد:

سفیانی کیست؟ در مورد فتنه او در آستانه ظهور کمی توضیح دهید؟ برخی خبر داده اند سفیانی هم اکنون هست آیا شما تایید می کنید؟
آیت الله بهجت پاسخ دادند: تازگی دیدم که در یکی از کتاب های عامه نوشته است که نسبت سفیانی به واسطه ی یزید و معاویه، به ابوسفیان نمی رسد، بلکه به واسطه ی یکی از برادران معاویه، به ابوسفیان می رسد! همچنین در آن کتاب آمده است: وقتی سفیانی می آید، هرکس که نام او محمد، علی، حسن، حسین، زینب و ام کلثوم است و نیز تعداد زیادی از زن های حامله را می کشد ! در روایتی آمده است: سفیانی صدو هفتاد هزار نفر در فلان محله یا منطقه عراق می کشد ! بعضی خیال می کنند وقتی که حضرت ظهور می کند، کشتار واقع می شود! ولی چنین نیست، بلکه کشتار قبل از ظهور آن حضرت است .
امید واریم این بیچارگی و ذلت و ابتلائات گوناگون شیعه خاتمه پیدا کند! در روایات آمده است که سفیانی چه فسادها و ستم ها می کند! روایتی از حضرت امیر(ع) است .
مرحوم حاجی نوری نقل می کند: سفیانی را نزد حضرت ولی عصر(عج) می آورند. در حالی عمامه اش را دور گردنش پیچیده اند! به حضرت می گوید: یابن رسول الله ! مرا نکش ؟! بنابر این نقل، اطرافیان می گویند، کسی که این همه اولاد رسول الله (ع) را کشته، او را آزاد می کنید ؟! در هر حال آنقدر به حضرت فشار می آورند تا این که می فرمایند ((شانکم )) یعنی هر کاری که صلاح می دانید انجام دهید و بد ین ترتیب گویا حضرت اجازه می دهند که او را بکشند و سر انجام او را می کشند.
مرحوم مقدسی مشهدی در عتبات از خدا خواست بود که بفهمد آیا سفیانی هست یا خیر؟ در کاظمین در وسیله ی نقلیه، عربی در کنار او نشسته بود وقت پیاده شدند به او فرمود آری سفیانی هست! این داستان پنج شش سال قبل واقع شده است .

شبستان

2 نظر

  • لینک نظر نصیر پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۴ نوشته شده توسط نصیر

    مدتی پیش فایل تصویری این سخنرانی آیت الله بهجت از شبکه قران بخش شد کاملا درسته این قضیه

  • لینک نظر عزت يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۴۰ نوشته شده توسط عزت

    به نام خالق هستی سلام هیچ احدی از ظهور حضرت ولیعصر خبر ندارد. به جز الله همه این نقل قول ها از دیگران دروغ است باور نکنید. تا 5 علامتی که در کتاب بهار الوارنوشته ملا مجلسی ظاهر نشود معلوم نمیشود کی ظهور خواهد بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه مردم دارند شایعه درست میکنند مثل ۀمریکاییها نباشید که دروغ گفته بودند پایان جهان در 21 دسامبر روی خواهد داد. واقع بین باشید.وقتی که جهان در اوج ظلمت وتایکی گناه و انواع فسادهاوشرکهاودور شدن از الله و اشباع شدن در هر گونه از آلودگیهای نفسانی به حد خود برسد ظهور نزدیک میشود آنهم به اذن پروردگار الهم العجل لولیک الفرج هر روز صلوات برای ظهور حضرت صاحب الامر(عج)

نوشتن نظر