زیارت مسلحانه از «راس الحسین»(ع) + عکس
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»زیارت مسلحانه از «راس الحسین»(ع) + عکس

زیارت مسلحانه از «راس الحسین»(ع) + عکس

جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۳
امتیاز این گزینه
(5 آرا)

گروهی از پاسدارانِ انقلاب اسلامی، در مقابلِ مقام «راس الحسین(صلوات الله علیه)» به ستون شده اند تا وارد «مسجد اموی» شده و آن مقام مبارک را زیارت نمایند

در تابستان 1361، زمانی که متجاوزان صهیونیست، سوریه و لبنان را مورد تاخت و تاز خود قرار دادند، فاتحان «خرمشهر» در قالب «قوای محمد رسول الله(صلوات الله علیه)» به فرماندهی شهید «حاج احمد متوسلیان»، برای مقابله با مهاجمان، به سوریه شتافتند. عکسی که مشاهده می کنید، مربوط به همان ایام است. گروهی از پاسدارانِ انقلاب اسلامی، در مقابلِ مقام «راس الحسین(صلوات الله علیه)» به ستون شده اند تا وارد «مسجد اموی» شده و آن مقام مبارک را زیارت نمایند.
امروز نیز فرزندانِ نیروهای «قوای محمد رسول الله(صلوات الله علیه)» در سوریه، مشغول دفاع از حریم مقدسِ عتباتِ سوریه هستند. دست و بازویشان را می بوسیم.

 

1 نظر

  • لینک نظر شاگرد شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۴:۱۳ نوشته شده توسط شاگرد

    با سلام. ظاهراً اعزام این گروه ( که نهایتاً منجر به دستگیری حاج احمد متوسلیان و سه نفر دیگر توسط نیروهای فالانژ گردید و تاکنون هم خبری از ایشان بدست نیامده است.) بدون هماهنگی با حضرت امام بوده و شهیذ محمد منتظری بصورت سرخود این کار را کرده و بخاطر همین بود که امام پس از اینکه دستور بازگشت این نیروها را به ایران می دهند می فرمایند : راه قدس از کربلا می گذرد.

نوشتن نظر