وقتی نماینده سلفی خود را منسوب به اهل بیت (علیهم السلام) می داند!
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»وقتی نماینده سلفی خود را منسوب به اهل بیت (علیهم السلام) می داند!

وقتی نماینده سلفی خود را منسوب به اهل بیت (علیهم السلام) می داند!

شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
امتیاز این گزینه
(1 رای)

"ولید الطبطبایی"نماینده سابق افراطی منتسب به سلفی های تندروی پارلمان کویت، در جدیدترین اظهاراتش با یک روزنامه کویتی، خود را منتسب به اهل بیت (علیهم السلام) دانست. وی در خصومت با تشیع شهره است و همان کسی است که از زمان آغاز ناآرامی ها سوریه به حمایت از تروریست ها پرداخت و درخواست اجرای فتواهای جهاد را داد.

 

به گزارش موعود به نقل از شیعه نیوز "ولید الطبطبایی"نماینده سابق افراطی منتسب به وهابیون تندروی پارلمان کویت، در جدیدترین اظهاراتش با یک روزنامه کویتی، خود را منتسب به اهل بیت (علیهم السلام) دانست.

ولید الطبطبایی در خصومت با تشیع شهره است و همان کسی است که از زمان آغاز ناآرامی ها سوریه به حمایت از تروریست ها پرداخت و درخواست اجرای فتواهای جهاد را داد تا جایی که خود نیز مستقیما به تروریست ها پیوست.

وی که درباره دعای خیرش برای یک نماینده دیگر پارلمان کویت سخن می گفت اظهار داشت: مسائل انسانی از مسائل سیاسی جداست، زمانی که من برای "نبیل الفضل" و فرزندش دعا کردم صادقانه بود، این روشی است که من بر پایه آن بزرگ شده ام و از ویژگی های اهل بیت [علیهم السلام] است، نسب ما به این خاندان پاک بر می گردد!

الطبطبایی سپس در مورد مسئله سوریه گفت: در حال حاضر اوضاع داخلی و خارجی به نفع بشار اسد پیش می رود و ما این را از خلال کم شدن کمک ها به مجاهدان – به تعبیر وی- به بهانه تروریسم لمس کرده ایم . جنگ کنونی میان جنگی میان نظام بشار اسد و مجاهدان است وهر کس بیشتر مقاومت کند پیروز میدان است و ما انتظا داریم به اذن خداوند پیروزی با ما باشد.

شایان ذکر است که نبیل الفضل روزنامه نگار و نويسنده برجسته كويتی و نماینده پارلمان این کشور کسی است که چندی پیش از نقش سازنده شيعيان در اين كشور تمجيد كرد و گفت: شيعيان جزيي از تاريخ اين كشور بوده و از گذشته دور در كويت ساكن بوده اند، نمي توان نقش شيعه را در كشور كويت ناديده گرفت، آنها 15 درصد از جمعيت كويت را تشکیل داده اند.

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی