پخش برنامه های کارتونی برای پیوند کودکان با قرآن در اندونزی

پخش برنامه های کارتونی برای پیوند کودکان با قرآن در اندونزی

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

دارالقرآن کریم شعبه اندونزی وابسته به آستان مقدس امام حسین(ع) از پخش برنامه های کارتونی با هدف پیوند کودکان با مسایل قرآنی و حسینی در شبکه های ارتباط اجتماعی خبر داد.

دارالقرآن کریم شعبه اندونزی وابسته به آستان مقدس امام حسین(ع) به پخش برنامه های کارتونی با فناوری (2-D) در شبکه های اجتماعی اقدام کرده است.

این اقدام با هدف گسترش دانش قرآنی و فرهنگ اسلامی در سراسر اندونزی با استفاده از فناوری های مدرن و سامانه های پیشرفته برای مقابله با حمله فرهنگی غرب انجام می گیرد. غرب با برنامه های خود کودکان را هدف قرار داده است.

دکتر«عبدالله بیگ» مسئول شعبه اندونزی گفت: ما تصمیم داریم که این برنامه ها و کلیپ های ویدیویی را در همه شبکه های ارتباطی منتشر کنیم و ساز و کارهای آنها را توسعه دهیم. سپس درصورت موفقیت در اندونزی، این برنامه ها را به زبان عربی گسترش دهیم.

بیگ تاکید کرد: این شعبه با این روش توانسته است که همه کودکان را جذب کند و آنها را با مسایل قرآنی و حسینی پیوند دهد.

این مسئول شعبه اندونزی گفت: خانواده های دانش آموزان از این برنامه ها استقبال کرده اند. به طوری که یکی از آنها گفته است که باوجود ادامه این گونه برنامه ها می توان اطمینان یافت که فرزندان شان با قدرتمندترین سلاح غرب که کودکان و غریزه آنها را هدف قرار می دهد، مقابله می کنند. برنامه های کارتونی نامناسب غرب حاوی افکار انحرافی و غلط و به دور از فرهنگ اسلامی است.
منبع: شبستان

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی