وحشت تل‌‌آویو از پاسخ ارتش یمن به این رژیم

وحشت تل‌‌آویو از پاسخ ارتش یمن به این رژیم

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

پس از آنکه وزیر دفاع یمن اعلام کرد، رژیم صهیونیستی از روز اول در تجاوز به یمن مشارکت داشته و انتقام در راه است، رسانه‌های صهیونیستی از ناتوانی این رژیم برای مقابله با موشک‌های ارتش یمن ابراز نگرانی کردند.


«محمد العاطفی» وزیر دفاع یمن اخیرا با شبکه «المسیره» مصاحبه کرد و با تاکید بر مشارکت رژیم صهیونیستی در تجاوز علیه یمن از روز نخست مداخله نظامی ائتلاف سعودی گفت:«بی شک انتقام در راه است. ما بانک اهداف نظامی دریایی و زمینی دشمن اسرائیلی را در اختیار داریم و اگر تصمیم گرفته شود یک ثانیه هم در نابودی آن درنگ نمی‌کنیم».

وبگاه صهیونیستی «تایمز» در گزارشی، بخشی‌هایی از مصاحبه محمد العاطفی را بازتاب داد و نوشت: «حمله از یمن ممکن است برای اسرائیل وضعیت سختی به وجود آورد زیرا پدافند هوایی اسرائیل برای ساقط کردن موشک‌هایی که از شمال می‌آید، آماده‌تر است تا موشک‌هایی که از جنوب می‌آید».

در ادامه این گزارش آمده: «بر عکس موشک‌های بالستیک که در مسیر رسیدن به هدف در یک قوس بلند پرواز می‌کنند، موشک‌های کروز و پهپادها در ارتفاع پایین قرار دارند و همین موضوع کشف آنها و هدف قرار دادنشان را سخت می‌کند».

در همین ارتباط، آبان ماه گذشته «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، اگر رژیم صهیونیستی دست به حماقت بزند، در اعلام جهاد علیه این رژیم هیچ تردیدی نمی‌کند.

تحلیلگران یمنی در آن زمان اعلام کردند، هشدار صریح یمن به رژیم صهیونیستی که برآمده از قدرت بازدارندگی این کشور است، محافل رژیم صهیونیستی را نگران کرده است.

فارس

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی